Зов за помощ

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот dchamber » 01 Фев 2017, 19:15

Здравейте,

Предварително се извинявам, ако задам глупав въпрос или кажа нещо, с което бих засегнал някого. Нов съм тук. Доведе ме любовната ми драма. Сигурно вече Ви е писнало да четете подобни теми и проблеми.

Преди да напиша темата, изчетох всичко изложено тук. От магии и ритуали за подобни казуси, до подготовка и какво трябва да се знае, за магията. Запознах се и със страничните проблеми, въпреки че има доста разногласия, съдейки по коментарите под темите. Разбрах, че освен физически и психически поледици, може да има и кармични такива.

Ще разкажа историята си накратко, нарочно не искам да изпадам в подробности, за да избегна практическите съвети. Не че не бих приел такъв. Бих бил благодарен на всеки, който от доброта би дал съвет, но просто нямам нужда от такива, защото опитах всичко, всякакви разговори, проявих търпение, но нищо не даде резултат. Говорил съм с много хора, включително с представители на същият зодиакален знак, какъвто е бившата ми приятелка. Единствената причина поради, която се обръщам към Вас, е че външна намеса е единственият ми шанс. На 31 съм, достатъчно осъзнат, минал съм през доста девойки /не се хваля/ и за мен бившата ми приятелка е специално същество. Пиша Ви това, за да разберете, че знам какво искам. Не съм поредния тийнейджър, напротив - вярвам, че това момиче може да бъде майката на децата ми. Разочаровала ме е многократно, но никога не съм я оставял. Като всеки човек тя има своите недостатъци, но многократно съм ги съпоставял с добродетелите й и знам че това е Тя.
Както и да е. Краят на окт месец, миналата год. дългогодишната ми приятелка ме скъса. Женската част от форума ще се опита да ме опровергае, но мъжете знаете, че жените не винаги посочват конкретната причина за раздялата. Не опреквам Вас жените, просто сте такива. В повечето случаи има и други причини. В нашия случай беше моето налагащо се, на моменти агресивно поведение. Искам да подчертая, че никога не съм я докосвал с пръст. Просто съм скапан огнен знак, а някои от Вас сигурно знаете, че огнените знаци сме избухливи. Избухваме, но после ни минава. През изминалите месеци изследвах този проблем и разбрах кои са причините и работя върху себе си, as we speak, дет се вика. Но според мен, основната причина, е че тя е много малка /20год/., а знаете първите любови са обречени, защото хората са млади и не знаят какво искат. Като изключим няколкото избухвания, 7-8 на брой, за близо 4 год., в останалото време съм я носил на ръце. Нямах много да й дам, защото съм бедно момче от бедно семейство, борещо се за своето място под слънцето, но й дадох всичко, което имах. Давал съм й последните си пари, даже съм взимал заеми, когато съм нямал, за да не остава тя без пари. Нейните нужди винаги поставях над моите. Обичах я безгранично и все още я обичам, не - обожамав я.
Разделихме се, поради нелепи за мен обстоятелства и като цяло това е много тъжно, защото наистина имахме нещо специално и смея да твърдя, че с нея винаги съм мислил, че имаме особена връзка /не любовна/. Като аргумент в подкрепа на написаното ще кажа, че с нея изградихме много силна телепатия, проявяваща се почти непрекъснато.
Много искам да си я върна, не "за да я имам", а заради нас и заради нея самата /кой съм аз да решавам/, просто знам, че съм подходящ за нея. Родителите й и въобще цялото й семейство много ме харесват и знам, че мога да я правя щастлива. Бих искал цялото си свободно време да посвета на това тя да се чувства закриляна, защитена, подкрепяна, осигурена, обичана и най-вече специална. С други думи искам с нея заедно да остареем. Нямам никакво съмнение!!!
Твърде решен съм да прибегна до такава помощ. За съжаление съм аматьор и естествено не знам дали ако приложа нещо ще успея, колкото и време да отделя в подготовка. Предпочитам да се обърна към професионалист., защото знам, че Вие сте такива, съдейки по написаното от някои от Вас. От една страна, заради ефекта, от друга, защото не искам да навредя на момичето. Категорично искам да заявя, че не искам да я контролирам или тя да бъде превърната в зомби. Никога не бих й навредил така, по-скоро ще умра. Изчетох много коментари и останах с впечатлението, че магии в подобни случаи биха били успешни, тъй като става впр, за двама души между които не само, че е имало любов, но и все още има, защото тя все още изпитва чувства към мен, казвала ми го е. За съжаление при нас това не стига /също ми каза и това/ и усещам как нещата изстиват, размиват се. А не искам да губя човека. Да, в мен има малка доза егоизъм. Много от Вас ще ме упрекнат, но наистина искам Тя да бъде майката на децата ми и да посветя живота си на това тя да бъде обичана и щастлива с мен.
Ако някой откликне и би ми помогнал бих бил....не знам какво да кажа - най-малкото дълбоко и безкрайно благодарен и задължен. Не искам да обидя никого и се извинявам ако с последващо написаното го направя. За съжаление живеем в ужасно материален свят и знам, че ситуацията в нашата държава е меко казано зле, затова бих дал всичко насреща. Ако не пари, то поне бих върнал и всъщност връщал до края на живота си услугата в една друга област, в която всички имаме проблеми, рано или късно и в която съм много добър.
Аватар
dchamber
 
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Яну 2017, 23:18

Мнениеот Corrosion » 02 Фев 2017, 21:22

Първо, няма как да превърнеш когото и да било в роб зомби (pun not intended), единственият начин да имаш нещо близо до това е ако накараш демон да я обладае, но тогава вече няма да е тя, от което можеш да се сетиш колко ще е щастлива. За това се плаща много скъпо, а и повечето хора, които го правят по този начин много късно осъзнават как не могат да го контролират и накрая биват съжалени от светли същества и стават jesus freak тип хаховци.

Второ, ти си твърде вкопчен в нея, естествено, че ще си тръгне. При теб виждам pattern - веднага обвиняваш зодията си, обвиняваш годините, оправдаваш се, че през останалото време я носиш "на ръце" и даваш всичко, което имаш за нея... мога да се обзаложа, че си я задушавал. Няма никакво значение колко даваш за нея, а кога то е нужно. Няма никакво значение колко малко пъти си избухвал, то понякога веднъж стига. Ако все още има чувства към теб и все пак не иска да е с теб означава, че ти е давала шансове и ти си показвал как не можеш да се промениш. Приеми го - няма да сте заедно. Малкото камъче е преобърнало каруцата, конете са избягали, колелата са изгнили. Някои хора просто не могат да се променят колкото и да работят върху себе си, не си ти виновен, следователно няма какво да направиш. Дали си тийнейджър или не няма значение, запитването ти е със същата тежест. Аз те съветвам да я оставиш в спомените и да почнеш наново. Ще намериш друга, казвам ти го като факт за теб самия прсонално. Може да ти се струва нелепо сега, но ще стане. Не я забравяй, просто я приеми като минало.

Ако някой, който знае повече от мен се реши да ти помогне, ще ми е много интересно какво ще е развитието, така че не приемай това като твърдо "НЕ" от форума, просто това е моето мнение.
Аватар
Corrosion
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 05 Май 2016, 17:31

Мнениеот StealthMG » 03 Фев 2017, 01:44

Corrosion: Аз пък се сещам за поне още 2 начина да я превърнеш в зомби. Името ЛАДИЛОК говори ли ти нещо? Другия вариант и приложението на пълния вариант на Шумерската любовна магия. Не ти говоря за съкратения познат повече като Inanna Love Spell, а за пълния вариант. Дори съкратения вариант има подобна тенденция, макар и не толкова силна, както пълния и ако разгледаш 2-та ще откриеш, че повечето редове от съкратения са единично повторение на редове от пълния вариант. Виждал съм какво прави съкратения вариант приложен в/у парфюм, със сигурност пълния ще е в пъти по-мощен, особено ако се направи по всички правила. Смятам да експериментирам и с него в/у парфюм и да видя какво ще е действието в/у околните, но ще се огранича до х3 повторение, вместо дадените х7. А в/у парфюм, защото така действието му ще е достатъчно за да се видят ефектите, без да зомбира жертвата, както е при пълното приложение т.е. ще е относително нетрайно във времето и ще може да се преодолее без да се налага да се разваля от специалист.

dchamber: Варианта, който се сещам в твоя случай е да призовеш ако искаш някой от 2-та духа от 50-те на Мардук. Единия е ZISI, другия е GIL. Те могат ако успешно ги призовеш да ти помогнат за възстановяването на отношенията ти с момичето и евентуално да балансират нещата м/у вас за да не се повтарят подобни изпълнения.
Аватар
StealthMG
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 29 Окт 2014, 12:44

Мнениеот jameila » 03 Фев 2017, 02:51

Човека моли за помощ, едва ли ще седне сам да призова ...... ))
И ако намери тук такава и на мен ще ми е интересно как ще се развият нещата
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E

Мнениеот dchamber » 03 Фев 2017, 07:53

Corrosion написа:Първо, няма как да превърнеш когото и да било в роб зомби (pun not intended), единственият начин да имаш нещо близо до това е ако накараш демон да я обладае, но тогава вече няма да е тя, от което можеш да се сетиш колко ще е щастлива. За това се плаща много скъпо, а и повечето хора, които го правят по този начин много късно осъзнават как не могат да го контролират и накрая биват съжалени от светли същества и стават jesus freak тип хаховци.

Второ, ти си твърде вкопчен в нея, естествено, че ще си тръгне. При теб виждам pattern - веднага обвиняваш зодията си, обвиняваш годините, оправдаваш се, че през останалото време я носиш "на ръце" и даваш всичко, което имаш за нея... мога да се обзаложа, че си я задушавал. Няма никакво значение колко даваш за нея, а кога то е нужно. Няма никакво значение колко малко пъти си избухвал, то понякога веднъж стига. Ако все още има чувства към теб и все пак не иска да е с теб означава, че ти е давала шансове и ти си показвал как не можеш да се промениш. Приеми го - няма да сте заедно. Малкото камъче е преобърнало каруцата, конете са избягали, колелата са изгнили. Някои хора просто не могат да се променят колкото и да работят върху себе си, не си ти виновен, следователно няма какво да направиш. Дали си тийнейджър или не няма значение, запитването ти е със същата тежест. Аз те съветвам да я оставиш в спомените и да почнеш наново. Ще намериш друга, казвам ти го като факт за теб самия прсонално. Може да ти се струва нелепо сега, но ще стане. Не я забравяй, просто я приеми като минало.

Ако някой, който знае повече от мен се реши да ти помогне, ще ми е много интересно какво ще е развитието, така че не приемай това като твърдо "НЕ" от форума, просто това е моето мнение.


Благодаря ти за мнението. Винаги е добре да го чуеш от 3то лице, което е външен наблюдател. Както написах в началото, нарочно не изпаднах в подробности. За едно си много прав, а именно, че съм вкопчен в нея, но не мисли, че търся вината другаде. За 3,5 год. допуснах толкова много грешки, че като се сетя ми се иска да си разбия главата, но не мога да върна времето назад. Последните три месеца анализирах всичко до основи. За съжаление човешките отношения са сложни. Колкото до варианта с демоните, за мен това е нечовешко.

Благодаря и на StealthMG, но за съжаление ми говориш на китайски :) jameila, ако има развитие, ще ти пиша на лично :)

Попаднах на човек в нета, писахме в скайп, поразпита ме, но отказа да помогне и ми препоръча друг. Свързах се с друия човек, който ми поиска имена и дата на разждане на момичето и точно в три изречения ми даде подробен анализ на мислите и чувствата й към мен, в проценти, което ме впечатли ужасно много, защото това, което му разказах за проблема беше наполовина от написаното тук. Каза, че може да помогне с ритуал за засилване на чувства, любов, сексуално желание, както и за изчистване на негативни емоции, свързани с раздялата. Според Вас това възможно ли е?
Аватар
dchamber
 
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Яну 2017, 23:18

Мнениеот Corrosion » 03 Фев 2017, 08:59

StealthMG написа:Corrosion: Аз пък се сещам за поне още 2 начина да я превърнеш в зомби. Името ЛАДИЛОК говори ли ти нещо? Другия вариант и приложението на пълния вариант на Шумерската любовна магия. Не ти говоря за съкратения познат повече като Inanna Love Spell, а за пълния вариант. Дори съкратения вариант има подобна тенденция, макар и не толкова силна, както пълния и ако разгледаш 2-та ще откриеш, че повечето редове от съкратения са единично повторение на редове от пълния вариант. Виждал съм какво прави съкратения вариант приложен в/у парфюм, със сигурност пълния ще е в пъти по-мощен, особено ако се направи по всички правила. Смятам да експериментирам и с него в/у парфюм и да видя какво ще е действието в/у околните, но ще се огранича до х3 повторение, вместо дадените х7. А в/у парфюм, защото така действието му ще е достатъчно за да се видят ефектите, без да зомбира жертвата, както е при пълното приложение т.е. ще е относително нетрайно във времето и ще може да се преодолее без да се налага да се разваля от специалист.

dchamber: Варианта, който се сещам в твоя случай е да призовеш ако искаш някой от 2-та духа от 50-те на Мардук. Единия е ZISI, другия е GIL. Те могат ако успешно ги призовеш да ти помогнат за възстановяването на отношенията ти с момичето и евентуално да балансират нещата м/у вас за да не се повтарят подобни изпълнения.


Е, то това и с една семпла хипноза може да стане, вариантите без да се намесват същества от някой, който не е практикувал, пък даже и с тях (ако се отзоват), не ми се струват много надеждни. Знам за доста объркации от тип "искам да се влюбя в някой и някой да се влюби в мен" и да се окажат двама различни човека.

Доколкото за ритуала, тя и да реши да се върне, пак ще се стигне до този момент. Преди всичко, ако наистина искаш да я задържиш, трябва да унищожиш егото си, което е почти невъзможно за повечето хора. Трябва да спреш да търсиш каквито и да е извинения, даже и да си убеден, че имаш право. Не само това, но трябва да се научиш да действаш контра-интуитивно, за да не стават повече грешки. Ако си готов да направиш тази жертва - давай, но ако не, всичко ще се върти в кръг така или иначе. Аз се изказах по въпроса, мисля, че ще е по-добре и за двама ви да се оставите, любовта не е най-важното нещо, колкото и хубава да е. Може да ти се струва много страшно и нелогично сега, но след време няма да е така. По принцип съм първият човек, който ще хукне да прави нещата без значение кой и какво казва, че не може, но понякога е по-добре да си тръгнеш с минимален брой бели, отколкото да се чудиш какво да правиш, когато станат много. Представи си, че разбере какво си направил, ако магията проработи, как би реагирала?
Аватар
Corrosion
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 05 Май 2016, 17:31

Мнениеот dchamber » 03 Фев 2017, 09:35

Доколкото за ритуала, тя и да реши да се върне, пак ще се стигне до този момент. Преди всичко, ако наистина искаш да я задържиш, трябва да унищожиш егото си, което е почти невъзможно за повечето хора. Трябва да спреш да търсиш каквито и да е извинения, даже и да си убеден, че имаш право. Не само това, но трябва да се научиш да действаш контра-интуитивно, за да не стават повече грешки. Ако си готов да направиш тази жертва - давай, но ако не, всичко ще се върти в кръг така или иначе.

Знам това и сам стигнах до същите изводи, повярвай ми. И да- готов съм да направя тази жертва. Колкото до това ако разбере, мисля че е ирелевантно. Какво значение има как ще реагира, ако всички завърши с хепи енд?! /моля те, не ме разубеждавай/. Ако се върне, няма да допускам същите грешки. Имам достатъчно фронтове, на които да се боря, за да не допускам да ми е приоритет и да се вкопчвам в нея. Научих си урока по трудния начин и за съжаление постфактум. Затова търся помощ.
Аватар
dchamber
 
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Яну 2017, 23:18

Мнениеот Balanar » 03 Фев 2017, 17:06

Здравей и от мен. Виждам, че това е втори форум, в който молиш за помощ. Аз няма да се правя на психолог, както видях че постъпиха с теб, което е просто смешно, защото ти се обръщаш за помощ в окултен форум, а те го изкараха на "БГ МАМА". Вижда се, че обичаш това момиче и смятам че заслужаваш помощ. Ще ти дам моя съвет, като за разлика от други не твърдя, че съм прав.

Много важно е да не си толкова "пристрастен към резултата" да я имаш. Така в подсъзнанието ти възникват хиляди съмнения, бариери и какво ли още не. Забрави за всичките ритуали, които смяташ някой да направи вместо теб. Всичко това няма да доведе до нищо добро. Директното повлияване на друг човек е временен резултат - особено ако бъде извършено от друг човек, а не от теб самия. Ти си мислиш, че ти трябва малък тласък, но не е точно така. Щом сте се разделили има причина - ти си я знаеш най-добре, не сме във форум по психология, че да я споделяш (Запази я за себе си). Медитирай върху проблема и разсъждавай ежедневно върху него. Примерно 10 дена всеки ден отдели 10/15 мин да разсъждаваш над темата. Първите дни излизат очевидните причини и проблеми, но после започват да изникват някои детайли, които са твърде важни и са ти убягвали. Добави и в разсъжданията нещата, които искаш/смяташ че трябва да промениш, за да я имаш. Примерно - защо е важно да съм по-спокоен в споровете. Когато разсъждаваш дълго над тази тема мозъкът ти ще създаде връзки/нишки - убеждения, които вече ще са твои и ще вярваш искрено в тях. Практикувай, вярвайки в успеха, но не бъди слаб и зависим от него. Трябва да усещаш едно чувство на задоволство и спокойствие.
Добави към практиката на разсъждение - визуализация - как се събирате отново. Представяй си нещата възможно най-ясно. Освен образите в главата ти е много важно да усетиш/почувстваш - какво би направил ако я имаш, как би се почувствал, какво би ѝ казал (надявам се ме разбираш накъде бия). Общо взето трябва да достигнеш до състоянието, че вече сте се събрали и е с теб. Ако щеш си я представи, че е в другата стая и те чака.
Това е практика, която няма да я зомбира или подведе, както другите неща които планираш, а ще накара подсъзнанието ти да работи на такава честота, че да успееш или по-скоро "да имаш по-голям шанс да успееш". Приеми, че ако това не помогне - не ви е било писано. Повярвай го - и това ще те не направи в пъти по-малко пристрастен към резултата. Когато човек знае, че е дал всичко от себе страхът от неуспеха намалява драстично.
Ще ти предложа и една друга техника. Прочети за сигилите - това може да бъде изпълнено и от начинаещ. Има тонове информация в интернет. Направи си йероглиф/ мантра и действай. Съветвам да те да си формулираш желанието възможно най-ясно - Моя воля е да се събера с .... Моя воля е да съм по-достоен партньор на......
Съветвам те да зареждаш сигилите в сексуален гнозис. Това ще рече малко преди и по време на момента, когато свършваш да си го представиш максимално ясно. Това е нещо, което може да направи и начинаещ.
Защо да се надяваш на други хора да ти свършат работата с ритуали (чиито резултат не отричам, като възможен, но смятам за крайно неподходящ) - направи го сам!

Успех, и ако има нещо питай!
Аватар
Balanar
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Ное 2016, 10:24

Мнениеот Corrosion » 03 Фев 2017, 19:46

Balanar написа:Здравей и от мен. Виждам, че това е втори форум, в който молиш за помощ. Аз няма да се правя на психолог, както видях че постъпиха с теб, което е просто смешно, защото ти се обръщаш за помощ в окултен форум, а те го изкараха на "БГ МАМА". Вижда се, че обичаш това момиче и смятам че заслужаваш помощ. Ще ти дам моя съвет, като за разлика от други не твърдя, че съм прав.


Никой нито е твърдял, че е абсолютно прав, нито е превръщал каквото и да било в "БГ мама". Най-главното нещо, преди да почнеш да правиш каквото и да било свързано с магия, е да разгледаш опциите си и коя до какво ще доведе, не до какво се надяваш че ще доведе. Нерядко се случва някой да е абсолютно сигурен, че иска нещо и да му се струва абсурдно, че някога ще поиска нещо по-различно от това, а по-късно мисленето му да се преобърне на 180 градуса. Аз си стоя зад убеждението, но както казах - ако някой, който знае повече се обади и нещата станат благополучни и цъфнат розите, нямам възражения. Ако ти е смешно, че хората си споделят мнението, така да бъде, но си запазвам правото на "казах, че така ще стане" ако нещата станат по-зле.
Аватар
Corrosion
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 05 Май 2016, 17:31

Мнениеот jameila » 03 Фев 2017, 20:02

dechamber
Радостно е, че някои неща си разбрал но тъжното е че Егото така те е яхнало, че не ти дава и секунда да си поемеш глътка въздух. Дори бих казала, че между това да си роб на Демон или на собственото си Его разликата не е особенно голяма. Яко ще плющят камшици и сълзи ще се леят. Не мисля че има смисъл Ореон да си хаби думите за някой който твърдо е решил да страда.
Колкото и теми да отвориш dechamber, отговорите няма да се променят особенно. Да поне този път си се постарал да поразкажеш...
За човека който ти е обещал да ти помогне там явно сега си се хванал като удавник за сламка. В твоя случай нямаш междинен вариант. Ако се приложи магия, то тя ще е сврзана или съз зомбиране или обладаване, междинен вариант няма. За зассилване на сксуалното желание ритуалът се подновява периодично Ако са ти обещали нещо по безобидно значи са те излъгали. Имай предвид , че колкото повече се вкопчваш в една идея толкова по невъзможно става това тя да се осъществи. Затова и нещата които досега си опитвал не сработват.
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E

Мнениеот Balanar » 03 Фев 2017, 20:20

Никой нито е твърдял, че е абсолютно прав, нито е превръщал каквото и да било в "БГ мама"


Corrosion, какво те накара да мислиш, че говоря за теб или хората в този форум?
Още в началото, казах че виждам, че това е втори форум до който се допитва авторът :wink:

Разбира се, че си прав за нещата, които казваш, но той няма ли глава на раменете да си вземе решение сам?
Защо някой трябва да знае по-добре от него, какво е добро за него.

Просто напоследък ми идва малко в повечко от хора, които се имат за съдници и с много вярно мнение за всеки и всичко - типично качество на българите. Всеки си знае за себе си най-добре и това да даваш непоискан съвет не е никак добре. Човекът пита как да върне приятелката си и е готов на всичко - съответно или му се отговаря по темата със съвет или не. Поне това са моите възгледи за нещата! Какво е морално, кой греши, какви са му грешките и така нататък си е негова работа и въпрос на гледна точка.

В никакъв случай не твърдя, че знам повече от теб :) и всъщност има междинен вариант и аз му го предложих. Това което казах пак е магия и то действаща.
Аватар
Balanar
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Ное 2016, 10:24

Мнениеот dchamber » 03 Фев 2017, 20:33

jameila написа:dechamber
Радостно е, че някои неща си разбрал но тъжното е че Егото така те е яхнало, че не ти дава и секунда да си поемеш глътка въздух. Дори бих казала, че между това да си роб на Демон или на собственото си Его разликата не е особенно голяма. Яко ще плющят камшици и сълзи ще се леят. Не мисля че има смисъл Ореон да си хаби думите за някой който твърдо е решил да страда.
Колкото и теми да отвориш dechamber, отговорите няма да се променят особенно. Да поне този път си се постарал да поразкажеш...
За човека който ти е обещал да ти помогне там явно сега си се хванал като удавник за сламка. В твоя случай нямаш междинен вариант. Ако се приложи магия, то тя ще е сврзана или съз зомбиране или обладаване, междинен вариант няма. За зассилване на сксуалното желание ритуалът се подновява периодично Ако са ти обещали нещо по безобидно значи са те излъгали. Имай предвид , че колкото повече се вкопчваш в една идея толкова по невъзможно става това тя да се осъществи. Затова и нещата които досега си опитвал не сработват.


Не разбирам защо трябва да нападаш?! "Да, поне този път си се постарал да поразкажеш..." Предполагам си член и на другия форум и си видяла темата ми и там. Както там, така и тук се опитах да бъда откровен и искрен. Не мисля, че е редно да определяш кое е тъжно и кое не, защото не ме познаваш и не знаеш за какво става въпрос! Balaran много точно написа, че този форум е окултен, а не на тема психология и именно поради това молбата ми е свързана с предмета на форума, затова не ме анализирай! Ако исках да бъда анализиран, щях да се обърна към психолог., от какъвто не мисля, че имам нужда, защото нито егото ми ме е яхнало, нито съм обсебен от идеята да притежавам човека, нито съм я задушавал, както Ваш съмишленик беше написал по-горе, нито съм се хванал като удавник за сламка. Затова написах, че не съм тийнеджър, тък като изчетох всички подобни молби за помощ и навсякъде беше отговаряно, че молителя не знае какво иска. Това, че искам да си върна човека е сериозно обмислено желание, в продължение на месеци. Вариантът с магията не ми е хрумнал миналата седмица и веднага да скоча за него. Това също е сериозно обмислено решение.
Все пак благодаря за изразеното мнение.
Аватар
dchamber
 
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Яну 2017, 23:18

Мнениеот jameila » 03 Фев 2017, 20:53

Съжалявам , че така приемаш мнението ми. Нямам за цел да те нападам или обвинявам най малко съм искала да те обидя. Тук сме за да си помагаме не да се нападаме. Във всички мнения до тук виждам единственото желание да ти се помогне. Също така не мисля че до тук някой се е отклонил от темата. Ти сам решаваш кое ще ти е от полза и кое не.
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E

Мнениеот Nemezius » 04 Фев 2017, 06:56

made my morning

Наистина, благодаря на всички ви за хилежа, който успявахте да предизвикате докато си пия сутрешното кафе, но хайде сега да спрем на място и да започнем следното упражнение:

- сядаме
- успокояваме се
- откриваме, че има система за лични съобщения, когато искаме да си полафим с някого, за да няма БГ-МАМА и бит-пазар разговори
- разберем за какво говорим(за справка- "една лека хипноза".... явно представа си нямаш от хипноза и колко лесно обектът ще отхвърли внушението, ако противоречи драстично на настоящото му/й състояния и колко дълъг е подобен процес.. "лека", ха)

и като цяло- да затворим темата, за да няма повече спам- done.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum


Назад към Молба за помощ

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта