Малко 5-6 годишно дете със Призрачни очи

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот vlado_jivkov » 04 Сеп 2017, 09:30

Вчера когато си легнах, си мислех за някой мой лични неща, когато изведнъж за момент за появи нещо пред очите ми, незнам как по друг начин да го категоризирам, освен като видение. Не е за първи път и преди ми се е случвало, но понеже досега не съм се срещал със такова нещо или виждал... затова реших да попитам какво е...

Във видението ми това нещо стоеше до вратата ми, и таман я затваряше. Имаше отличителните черти на африканче, това което не беше нормално бяха очите му... те бяха всякаш празни, сребристо-сиви, или със други думи казано, буквално призрачни... а кожата му беше черна като катран със леки отенаци на сиво по крайщата (което може и да е било аурата на съществото) и ме гледаше много странно докато затваряше вратата на стаята ми... пак повтарям това не се е случило физически а във видение.

Може ли някой да ми каже какво е било това нещо? Мойетео топ предположение е, че е посланик или едно от тези деца за който съм чел преди много години... не се сещам точно как се наричаха... но дефакто бяха деца който знаеха че не са от този свят... някой ги наричат ангели, други ги наричаха нещо различно... но те не изглеждаха така... така че ако някой се е срещал със такова нещо и знае какво е, ще съм му благодарен за помощта и информацията...

Искам да подчертая тука, че въпреки че бях шокиран да видя такова нещо и леко оплашен, това нещо не ми вещаеше зло, или поне така мисля... нито съм усетил да се храни от страха ми нито нищо... само ме зяпаше... всякаш ме предупреждаваше за нещо, но никога не проговори, всякаш нямаше глас... но погледа си казваше всичко.

Благодаря предварително за всички отговори... а да... ако времето е от значение... беше привечер, но също така изглеждаше и всякаш че беше през деня във облачно време... всякаш деня и ноща бяха слети...
Аватар
vlado_jivkov
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 19
Регистриран на: 18 Авг 2008, 13:29
Местоположение: Варна

Мнениеот jameila » 07 Сеп 2017, 03:57

Виденията са строго индивидуални за всеки един индивид. ваъно е посланието. и то е обикновенно с предвещание за защита. да се пазиш именно от невидимото. характерен знак за което ,4е приве4ер тумно но ти имаш усещане 4е навьн е светло. обьрни следващия пьт внимание на мястото кьдето си го видял тоест до вратата ддали е 4исто по пода или е замьрсено с нещо мезду пяськ и 4ерна прьст.
с други думи приготви се и се огради с защита, тоест от някьде те атакуват не от този свят. погрижи се и за здравето си. добре е след едно такова видение близо седмица да внимаваш да не си отваряш устата когато се прозяваш и като отмине прозявката да издухваш до последният дьх навьн. сьщо така известно време трябва да се пазиш от зарази. не губи крьв и не давай крьв.
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E

Мнениеот jameila » 07 Сеп 2017, 04:16

набери от някьде див босилек и го иясуши на сльнце после го връьзваш на метла и прекади жилището. след това една купа пуканки ги разпрьсни при входната врата и малко отвьн пред вратата. при следващото излизане го обери с метла без да ги пипаш и сени в някоя градинка и нахрани гьльбите по някое време ще се прислам4ат от тези 4ерносивите гра4ещите.
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E

Мнениеот vlado_jivkov » 07 Сеп 2017, 21:37

Земята беше чиста, както и стените, което не беше характерно понеже стените са леко замърсени а те блестяха от чистота във видението...
Аватар
vlado_jivkov
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 19
Регистриран на: 18 Авг 2008, 13:29
Местоположение: Варна


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта