Топка от косми

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот BeBsSsI » 03 Яну 2018, 08:19

Здравейте на всички ! Доста съм уплашена, преди малко докато разчиствах из стаята, открих в един шкаф топка от косми, скрита в една торбичка. Възможно ли е да е магия и какво трябва да направя в този случай? Също така да добавя, че я докоснах, защото в първия момент не се замислих.
Торбичката с космите беше в стаята, в която спим с моя приятел, което още повече ме притеснява, защото е направена за нас на 100%, възможно ли е да е за раздяла ?!
Благодаря, предварително ! :)
Аватар
BeBsSsI
 
Мнения: 2
Регистриран на: 19 Авг 2017, 10:20

Мнениеот Once » 16 Яну 2018, 01:00

Привет,
Принципно се сещам за няколко практики, които включват топки от косми (обикновено животински).
Та въпрос нормер 1: това всъщност козина ли е или е сигурно че е човешка коса?
Понеже на много места се споменава за which balls (някаква много остаряла практика ми се вижда, но все пак може и това да е), какъв цвят е топката (самата торбичка)?
Ако е проклятие има няколко неща, които ще ти подкажат че е такова. Обикновено прокълнатия човек сънува доста кошмари, странни, объркани неясни сънища, в които се страхуваш много без видима причина.
Лошият късмет също е доста добър признак за проклятие - примерно ако се отърваваш често на косъм от сериозни инциденти или такива се случват точно пред очите ти и т.н. Може да обърнеш внимание на растителността във и около къщата си дали е увяхнала. Също така ако имаш домашен любимец и има някаква странна промяна в поведението му, това също може да е принзак за проклятие.
Но винаги на първо място, опитай се да намериш логично обяснение как това е попаднало там.
След като ми отговориш на въпросите ще потърся още информация за проклятия с топки от косми, защото е важно да знаеш какъв е типа на проклятието, преди да се опиташ да го разваляш.
Аватар
Once
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 08 Авг 2008, 17:30


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта