Имаме ли магия за раздяла

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот Zvezdelina » 06 Мар 2018, 12:30

Здравейте.моят случай е следният и много сбъркан.със съпруга ми живеехме на семейни начала 10 години и решихме,че за толкова дълго време заедно няма да пречи да узаконим връзката и така направихме. 2 месеца след това го повишиха на работното му место и от там отношениятя между нас тръгнаха на зле той работеше със жената на брат си и прекарваха по дълго време заедно от обикновенно етървата ми беше приятелка и аз ги бях запознала с девера живееха заедно,но не се разбираха и тя постоянно се оплакваше и плачеше пред моя мъж и така в продължение на една година. през тази година моят мъж коренно се промени спря да се грижи за всичко вкъщи започнаха скандалите и съмненията упреците един към друг етървата реши,че не обичала девера и го изрита от къщата.месец след това моят мъж признал на брат си,че бил влюбен в бившата му а от мен криеше и не признаваше и така още 3 месеца докато не си призна и на мен аз естествено му събрах багажа и го изритах и той директно при нея се настани приятели,роднини всички бяха в шок всички ги отритнаха и сега вече 2 месеца те живеят заедно а той никого не признава като кученце слуша и вижда само тази жена след 12 години съвместно съжителство си тръгна без да се замисли за последствията в момента е там с счупен крак и не излиза и не търси никого.за мен това не е нормално дали има начин да разбера дали има някаква негативна намеса.извинявам се за дългия пост
Аватар
Zvezdelina
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Фев 2018, 11:31

Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 1 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 8 госта