Баба ми е открила ключ в гроба на майка ми

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот Chedenceto » 23 Фев 2019, 18:02

Баба ми е открила ключ в гроба на майка ми, това какво означава и има ли от какво да се притеснявам и пазя?
Аватар
Chedenceto
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Фев 2017, 00:58

Мнениеот Darkss » 17 Юли 2019, 16:11

Четох за оплакване на едно момиче,че са й правили черна магия с катинар и ключ,който е бил даден на някой..Не прибързвай със заключенията,може просто някой да си е изпуснал ключовете,но може и да е правена пакост,така да речем. Нещо лошо да ти се е случвало от тогава?(По-лошо от обичайното лошо) Или пък нещо странно?
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България

Мнениеот Chedenceto » 28 Юли 2019, 01:42

По-лошо от обичайното лошо, е много добре казано и в интерес на истината - да, има някакво подобно задвижване към по-лошо, но не съм сигурна или по-точно не виждам нещо общо между влошаването и този ключ.
Аватар
Chedenceto
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Фев 2017, 00:58

Мнениеот Darkss » 02 Авг 2019, 17:13

Не ми помагаш :D
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България

Мнениеот Sogodarius » 07 Авг 2019, 06:51

Какво имаш предвид ключ в гроба? Заровен в пръстта, оставен до гроба или?
Трудно е да се каже какво е правено ( ако въобще е правено нещо, а не става дума за загубени вещи ), но има много голяма вероятност, ако става дума за голямо гробище ритуалът да няма общо с теб или семейството ти, а да са търсили съвпадение на имена. В руската школа на магии, например, много често се правят любовни магии т.н. приворот с гробове на хора с име идентично на името на човека, върху когото се въздейства. Затова има голяма вероятност, ако въобще е правена магия, то тя да няма нищо общо с теб. По-притеснително би било да откриеш пръст, нарочно сложена по жилище, под легло, изтривалка пред врата и т.н. защото тогава има голяма вероятност да е и от гроб и
да е правена злонамерена магия срещу теб или семейството ти.
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06

-

Мнениеот TarantBog » 28 Юни 2022, 18:47

Здравей, spl.Много е хубаво това,което си направила.Едно голямо БРАВО от мен.Такива хора като теб трябва да бъдат повече.Моята майка там е старша сестра-ходила съм много пъти и знам за какво става дума.Там базата е много добра направиха основни ремонти на отделенията,но изоставените деца си остават изоставени.Любовта и грижите на всички там са много,но всяко дете се нуждае от семейство,а всеки човек от здраве.Казвам това,защото съм виждала болните мъничета там....Адмирации за всички,които работят там,защото повярвайте това не е никак лесно.......И ако някой от нас може да направи нещо съвсем мъничко нека го направи.Там децата се радват дори и на най-малките неща.
Аз например си имам две приятелчета и сега за баба Марта ще им изпртя мартенички и някакви скромни подаръчета.


Аватар
TarantBog
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Ное 2012, 23:05
Местоположение: Россия

Мнениеот Lustre4108 » 01 Юли 2022, 15:34

Най-вероятно някой си е изгубил ключа там. Далеч не е достатъчно да "се случи нещо по-лошо от обичайното лошо" за да се търси злонамерено въздействие. Както казват англичаните и американците, anyway shit happens. За да се убедиш, си направи гадания - има рецепти в сайта за откриване на негативни влияния, при това повтори процедурата няколко пъти и виж дали нещата се повтарят. Пиша това, за да се елиминира възможността от автосугестия - нерядко на суеверни и кофти съседи им хвърлям брашно, пирони, чернилка, рисувам до вратите им странни символи или кълна като каруцар и стара циганка с цел те сами да си направят "автомагия".
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 7 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта