Моля за помощ / проблем със злонамерен мъж

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот proSer » 26 Дек 2020, 14:08

Здравейте,

Предварително се извинявам за дългото писание, но Историята е силно интензивна и наситена, с кратка продължителност във времето. Не успявам да се справя със ситуацията.
Не живея в България. При последното преместване в нова квартира съм попаднала в полезрението на силно енергиен мъж. В последствие си дадох сметка, че е манипулирал събития, за да се срещнем няколко пъти и да имаме контакт наживо. В следващите две три седмици се усетих силно привлечена от него. След няколко тежки и унизителни ситуации се опитах да се отдръпна. Тогава осъзнах, че този мъж няма намерение да се откаже. Започна да ми влияе емоционално със сила, която е непоносима за мен. Всякакъв спектър от емоции, като на няколко пъти почти успя да ми спре сърцето. Припадала съм. Единият път едвам се събудих, бях студена. Докарвал ме е до състояние да усещам непоносимо напрежение в главата и носа(третото око) все едно ще експлодирам. Нощни бягства, влакове, обиколки по различни градове, спане по хотели. Емоцията ме съсипваше. Беше ме страх да си легна, за да не ме довърши. Изкарвала съм по 3 дни без да спя. Докато се усетя, и успея да регулирам собствени емоции обиколих 4 държави. Навсякъде той беше плътно след мен. Най-лошото е, че сме свързани и телепатично. Успях да регулирам собствените си чувства, но той започна да ми изпраща ментални илюзии. Най-лошото е че посяга на детето ми. Никакъв ритуал за самозащита(основно с ангели работя) не ми помогна. МПРП, карта на Лумиел, ритуал за защита от Самаел, но той затиска енергията ми. Викала съм Михаел да пази детето ми, когато той й е причинявал болка. Правя всичко по силите си да прекъсна тази връзка, а той всичко по силите си да се захване за моя емоция, дори още преди аз да съм я усетила. Успявам да разсичам само за момента. После той отново се захваща. Непосилно ми е да стоя в апатично (транс) състояние през цялото време. Непосилно ми е да защитя детето си. Умът ми се пържи от всички гадости, които ми праща. Играе си със всички мои страхове. Имам чувството че ще полудея скоро.
Имам нужда от помощ!
Аватар
proSer
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Юни 2016, 20:21

Мнениеот Darkss » 17 Юли 2021, 08:05

Щом ритуалите не помагат,може да опиташ със силен талисман за защита.Съжалявам за късния отговр,но рядко посещавам форума.
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 12 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 12 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта