Издирвам ритуал

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот Edw Magic » 11 Яну 2009, 18:31

Здравейте,

Издирвам един магически ритуал с чесън и дреха ( блуза ). Чете се някаква молитва на дрехата и се слага чесъна в ръкавите. Прави се ритуала няколко дни и се изхвърля и чесъна и дрехата. Някой чувал ли е за такъв ритуал? Помага за премахване на всички негативи в живота и изчистване.

Благодаря Ви предварително...
Аватар
Edw Magic
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 10 Яну 2009, 21:46

Мнениеот Wizard » 12 Яну 2009, 23:42

По скоро трябва да изхвърлиш само чесъна, а не и дрехта!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот МагНаско » 14 Яну 2009, 22:20

Чувал съм подобно бабуване което се ползва за да се премахнат определени негативни сили от дома на човека чиято е дрехата
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот Edw Magic » 15 Яну 2009, 17:53

Значи историята е такава... през 2004та година нищо не вървеше при нас... беше много зле положението... един маг ми помогна с този ритуал ( не му помня името и най-странното е че не мога да се сетя къде се намираше, видях го един единствен път, а бяхме ходили навсякъде и всички казваха, че няма проблем )... и после 3 години знаех какво е да нямаш негативно влияние върху себе си и как ти е леко на душата... Сега отново съм под ударите на майката на съпруга ми... Когато пуснах темата бях открила лисче с това, което аз трябва да направя вкъщи, но не и това, което се чете... След като пуснах темата два дни по-късно попаднах на една книга и за мое изумление вътре беше текста, който човека прочете. Направихме същото, което и той.. Направихме го през ноща в 2 часа... на другият ден майката се обади на съпруга ми да пита как съм... дали всичко е наред и след това му каза, че те не са много добре... тази нощ изведнъж тръгнало електричество по тръбите и че в 2 часа викали електрото... Сега чакаме продължение, но при мен нещата, започват да се разместват положително...
Аватар
Edw Magic
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 10 Яну 2009, 21:46

Мнениеот titi » 20 Яну 2009, 06:16

Няма ли да дадеш този ритуал
Аватар
titi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 02 Ное 2008, 11:40

Мнениеот galina_dim » 20 Яну 2009, 20:07

Edw Magic написа:Когато пуснах темата бях открила лисче с това, което аз трябва да направя вкъщи, но не и това, което се чете...


Тити, тя също го търси, няма й го текста...
Edw, на български ли беше? Нещо спомняш ли си поне откъслечно?
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот thracian » 20 Яну 2009, 21:57

ще можете ли да го напишете целия ако го намерите.благодаря ви много.
Аватар
thracian
 
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Ное 2008, 18:41

Re:

Мнениеот koloneljou » 07 Юли 2011, 05:27

Edw Magic написа:Значи историята е такава... през 2004та година нищо не вървеше при нас... беше много зле положението... един маг ми помогна с този ритуал ( не му помня името и най-странното е че не мога да се сетя къде се намираше, видях го един единствен път, а бяхме ходили навсякъде и всички казваха, че няма проблем )... и после 3 години знаех какво е да нямаш негативно влияние върху себе си и как ти е леко на душата... Сега отново съм под ударите на майката на съпруга ми... Когато пуснах темата бях открила лисче с това, което аз трябва да направя вкъщи, но не и това, което се чете... След като пуснах темата два дни по-късно попаднах на една книга и за мое изумление вътре беше текста, който човека прочете. Направихме същото, което и той.. Направихме го през ноща в 2 часа... на другият ден майката се обади на съпруга ми да пита как съм... дали всичко е наред и след това му каза, че те не са много добре... тази нощ изведнъж тръгнало електричество по тръбите и че в 2 часа викали електрото... Сега чакаме продължение, но при мен нещата, започват да се разместват положително...


:)
Подновете темата моля . Спрели сте на най интересното.
Поне кажете коя е книгата.
Аватар
koloneljou
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 15 Юни 2011, 16:37

Мнениеот feqta16 » 27 Фев 2012, 19:35

мнооого ще сам благодарна ако някой се сеща и е намерил ритуала да го публикува-от 5 г.съм с мъжа си и имам същите проблеми с свекърва си моля ви публикувайте го! icon_flowerface
Аватар
feqta16
 
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Яну 2012, 18:07


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 33 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 33 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта