Духове ?

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот magic_devil » 17 Авг 2010, 05:29

Аз живея с най-добрата си приятелка в квартира и на последък в нея се случват много странни неща :?
Всичко започна една вечер,когато бях сама.Масата в хола е точно срещу коридора и както си седях на лаптопа изведнъж започнаха да преминават някакви сенки.Станах да видя какво става,но когато отидох до там - нямаше нищо confused2 Върнах се в хола и лаптопът беше изключен (не му беше паднала батерията,защото зариадното беше включено) Реших,че си внушавам,обаче нещата не свършват тук!На следващия ден се прибирам и оставям чантата си на шкафа и отивам да се преоблека,след известно време ми трябваше телефона и като отидох да го взема от чантата всичко от нея беше разпиляно..Приятелката ми се прибра и аз и разказах всичко - тя реши,че полудявам :( Легнах си,но все имах чувството че нещо ми щипе ръката,на сутринта цялата ми длан беше червена!И аз пак реших,че си внушавам..След няколко дни както си лежах в стаята и гледах телевизия телевизора се изключи сам и аз откачих..Случваха се и други неща - чувах странни звуци в коридора,виждах силуети на хора...Веднъж през нощта както спях изведнъж от шкафа изпадна една книга,аз я дигнах и я поставих така,че да е стабилна и да не пада повече но точно когато пак си легнах тя отново падна и това се повтори няколко пъти..Нощем чувам гласове и едва заспивам..Освен това сънувам кошмари непрекъснато с духове,демони и други магични създания..Въцможно ли е в дома ми да има духове ? confused2
Аватар
magic_devil
 
Мнения: 5
Регистриран на: 16 Авг 2010, 18:12

Мнениеот magic_devil » 17 Авг 2010, 06:41

Моля ви,отговорете ми !Много ме е страх,не мога да издържам вече .. confused2 confused2 confused2
Аватар
magic_devil
 
Мнения: 5
Регистриран на: 16 Авг 2010, 18:12

Мнениеот magic_devil » 17 Авг 2010, 17:20

Защо всички само разглеждате какво съм писала,а никoй не отговаря?!
Аватар
magic_devil
 
Мнения: 5
Регистриран на: 16 Авг 2010, 18:12

Мнениеот lil » 17 Авг 2010, 17:22

Провери ли си личните съобщения?
Аватар
lil
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Сеп 2006, 20:45

Мнениеот eXPerience » 17 Авг 2010, 18:00

И аз съм имал подобни странни случаи и съм забелязал, че колкото повече се стресираш, толкова по-сериозни продължения има. Случвало ми се е телевизорът ми сам да смени канал, компютърът ми да се включи и изключи сам... Просто се кефя на тези неща и те бързо ме отминават. Все пак това е само моето мнение.

А тази приятелка да не би случайно да се занимава с окултизъм и тя да е причината?
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот Julsy » 18 Авг 2010, 07:34

Спри да им обръщаш внимание и те ще се махнат.
Never back down
Аватар
Julsy
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Юни 2010, 20:06

Мнениеот magic_devil » 18 Авг 2010, 14:04

Благодяря ви за отговорите,утре ще опитам това,което ми казахте :) И приятелката ми си няма на понятие от това и не го практикува..
Аватар
magic_devil
 
Мнения: 5
Регистриран на: 16 Авг 2010, 18:12

Мнениеот magic_devil » 21 Авг 2010, 19:56

Получи се !!Талисмана помогна и вече не се случва нищо необичайно..
Може и да е внушение,но мисля,че действа.. icon_eusa_dance
Аватар
magic_devil
 
Мнения: 5
Регистриран на: 16 Авг 2010, 18:12


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта