Търся ритуали

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот lord_beliar » 12 Дек 2011, 15:07

Търся ефикасни и пълни ритуали за викане на духове на починали хора. Ако някой има под ръка и би желал да сподели, ще съм много благодарен.

ПС. Опасността от подобна материя не ме притеснява, защото от много време се занимавам с магии и съм наясно с нещата. Благодаря предварително!
JHWH
Аватар
lord_beliar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Фев 2010, 15:15

Мнениеот Nemezius » 15 Дек 2011, 21:27

"Наясно с нещата"? Тогава защо изобщо питаш за готови формули- тези, които са наясно с нещата познават процесите за свързване, Белиар- тогава готови формули/ритуали не просто не са необходими, а пречат.

Успех в начинанието.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот lord_beliar » 16 Дек 2011, 14:06

Може би съм се изразил неправилно. Търся ритуали от които да избера този който най-много би ми допаднал. Преди време трябваше да призовавам духа на починал, като използвах метода с книгата и конеца. Ами нещата определено се получиха, но не се задоволих, ако мога така да се изразя. А под "наясно с нещата" мога само да кажа че съм "спиритист любител" а не някакъв роден медиум, просто нямам тази дарба. И ако ми кажеш че щяло да се отзове някой нечист, ще ме прощаваш ама имам стабилна защита. Аз така или иначе ще си намеря ритуали!
JHWH
Аватар
lord_beliar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Фев 2010, 15:15

Мнениеот xMarsx » 18 Дек 2011, 16:21

Книгата "Призоваване на духове" от Константинос е доста добра.

В "Теория и Практика на Висшата Магия" от Елифас Леви в глава 13 (Некромантия) са дадени доста интересни ритуали за призоваване на духове на починали хора.
xt
Аватар
xMarsx
 
Мнения: 3
Регистриран на: 15 Дек 2011, 14:05

Мнениеот lord_beliar » 18 Дек 2011, 18:39

Благодаря ти много. Книгата на Константинос я имам, но тя е за евокация. А относно тази на Елифас Леви, твоето мнение е още една причина да си я купя. Много ти благодаря!
JHWH
Аватар
lord_beliar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Фев 2010, 15:15

Мнениеот Nemezius » 19 Дек 2011, 17:05

А защо не се захванеш с кабалистичните призовавания- при мен действат достатъчно добре. Или пък със Земис, ако става дума за починали роднини ;) Трети метод- сънища.
Алтернатива- използвай медиум.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 28 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 28 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта