Това магия ли е?

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот sobel » 17 Апр 2012, 20:43

Здравейте. Преди няколко дни със семейството ми започнахме ремонт в коридора и след като махнахме един слой деколин и един слой тапети отдолу видях издълбан надпис "Държа змия В пар...та си" ( последната дума не се разчита добре), а самият надпис е точно до огледалото ни. Та въпросът ми е, това може ли да е някаква магия и ако е, каква по-точно?... И как да я изчистя?
Поясянвам, че в кордира не е правено ремонт, откакто сме се нанесли, а ние сме в този блок, откакто е построен. Не е имало други преди нас. Няма шанс да е някой от семейството, някоя баба или леля.
Възможно е да е издълбан и през деколина, тъй като буквите са доста криви, а думите - раздалечени (вероятно, човекът не е виждал, какво пише) - НО това са само мои предположения и анализи. Честно казано, не съм навътре в тази материя, затова исках да попитам някой по-вещ.
Таа... Какво мислите по въпроса? confused2

Благодаря предварително за вниманието.
Аватар
sobel
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:21

Мнениеот degagement » 18 Апр 2012, 12:24

На строителите нещо им е доскучало... и са се чудили каква глупост да измислят, щото не им се е работело.
Да не би блока да се е появил с нанасянето на първите жители?
А преди да се издаде там не знам кой си акт, спокойно може да е имало всякакви бездомници и т.н.
Всички знаем, че строежите се пазят от няколко бездомни песа и един стар алкохолик...
Има надписи и по подлезите и по улиците и по сградите и в училищата и където още се сетиш. Всеки надпис ли трябва да е направена магия?
Параноясваме от глупости. Толкова жестоко ни е страх, че цялата вселена се заинмава само с нас, с нашия морал и постъпки и всички хора в нас са се вторачили, че не знам как не сме стигнали до лудница. Вселената и хората си имат и друга работа, освен да се занимават само с нас :)
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 22 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 22 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта