Как стана това?

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот shevolinski » 26 Май 2012, 20:41

Ох,здравейте на всички едно нещо което ми се случи преди малко...


Дата: 26.5.2012


Към 23:24
Почуствах,нещо,нещо ми се появи в главата незнам как да го обясня,беше много странно изведнъж се появи в главата ми,как братовчед влиза в стаята ми и ми се кара защо съм пръснал толкова парфюм в тоалетната :oops: :oops:
отново,и след 15 секунди той влиза в тоалетната и излиза след 10 секунди влиза в нас и ми се кара за това що съм пръснал толкова много парфюм.
Изведнъж сърцето ми почна силно да бие,оплаших се и се очудих как стана за пръв път ми се случи.
Има едно арабско заклинание което /думи са/ се казва 1000 пъти за да получите сила,да станете силен ясновидец намерих го в форума тук,
до сега съм го казвал 210 пъти през свободното време си го казвам,и не очаквах да подейства но си го казвам :mrgreen: ,занимавам се от няколко месеца с
ритуали,магии защо и как,се случи това някой има ли обяснения това чувство което получих,изображението не мога да си обясня?????
Ето и думите- "Ya Khabiiru
Ya Bathiinu
Ya Fattahu."
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот Lord Voldemor » 26 Май 2012, 21:03

Задаваш въпрос,на който и без потвърждение ти е ясен отговора.Насочването на НАМЕРЕНИЕТО-активната съставка на магията-чрез даден метод,канализира и резултат,пропорционален на вложеното НАМЕРЕНИЕ.
Самото НАМЕРЕНИЕ представлява Силата,която кара НЕЩАТА ДА СЕ СЛУЧВАТ.Овладяването на тази базова енергия представлява пътят на магьосника.
Сменянето на различни парадигми/светоусещане представя разнообразен обзор,кардинално различен от догмата на спящото съзнание.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот shevolinski » 26 Май 2012, 22:41

Извинявай,но почти нищо не ти разбрах,можели малко по -ясно да обясниш моля те,тъй като това за пръв път ми се случва,и е голям шок за мен?
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот Lord Voldemor » 26 Май 2012, 23:33

Причината за шокът е следствие от следното-енергията,която си отделил за занимание с магически практики,се е култивирала в достатъчна степен,та да промени позицията на ,,събирателната ти точка''.Тази точка представлява фокусът на съзнанието ти,който определя ,,реалността'',в която пребивава съзнанието ти.Изместването на тази точка води до събиране на друг сноп ,,реалност'',която се явява различна от предходната-именно поради това.
Н-р ако си много пиян,разликата в преживяваната реалност идва тъкмо поради промяната на позицията на събирателната точка,т.е изкаран си от обичайната си събирателна позиция,която се възприема като реалност.Местенето на точката мести и реалностите.
Номерът обаче е тази точка да се научиш да я преместваш съзнателно,волево-иначе изместването те поставя в състояние на неизвестност-оттам и примерно при алкохола,губиш представа какво вършиш,а само отреагираш на това не-волево събиране.
Явно,че това арабско заклинание е довършило предходната ти култивация на магически практики-в смисъл ,,преляло е чашата''на обичайният ти начин на световъзприятие,като е тласнало в спонтанен момент събирателната ти точка в позиция,която поставя съзнанието ти в бъдещен момент.Няма нищо необичайно в това-пътят на магията преминава именно през подобни ,,странни''маршрути- те просто са структурно по-различниразлични от не-магичната реалност.
НАМЕРЕНИЕТО го възприемай като основен атрибут на изявената воля на Мага-това е съзнателната връзка м/у индивида и Силата,от която той черпи своите способности.Когато оперираш с енергията на НАМЕРЕНИЕТО,това означава,че канализираш чрез себе си енергията на случването на нещата.Действие,имащо подкрепата/връзката с НАМЕРЕНИЕТО гарантира 100% случването му.Това е сила,която Е.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот HotSpot » 27 Май 2012, 08:09

А как иначе се произнася въпросното заклинание, защото ми стана много интересно като прочетох темата и бих искал да го пробвам и аз?
Аватар
HotSpot
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 20 Дек 2011, 21:09

Мнениеот shevolinski » 27 Май 2012, 09:38

Я кабиру
я батину
я фатаху.
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот shevolinski » 27 Май 2012, 09:43

е сила,която Е.......?
Каква сила,интересно ми стана :) .
А аз как да контролирам това нещо?
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот Lord Voldemor » 28 Май 2012, 12:43

Това не е нещо,което контролираш-невъзможно е за човека,все още(ако не си Исус).Може обаче постепено да се научиш да к а н а л и з и р а ш част от тази сила.Колкото по-чисто е енергийното ти поле(съзкупността от мислите,делата ти,въобще,всичко което представлява личността ти)толкова по-добра проводимост се осъществява.
Пречката на тази проводимост са егоизмът човешки,както и незнанието какви нещата СА,а не каквито лимитизираните човешки представи допускат.Това е продължителен процес в основна степен, на преодоляване на самия себе си.Единствено тогава има растеж.Ти нищо не контролираш,нито манипулираш-егото създава тази представа,за да обоснове ,,причините'' за своето съществуване.
СИЛАТА е една,а всяко отделно същество се явява според спепента си на проводимост,нейно изражение в Битието.
Това не означава обаче,че човекът се свежда просто до един кабел,по който текат разни енергии :)
Идеята на цялата тази история цели да тласне човека отвъд настоящите му способности,за да може да той да развие съзнанието си до степен,когато твори.Това означава да си осъзнат-когато съзнаваш ролята на нещата около теб,и къде ТОЧНО се намираш ТИ самият в Цялостната Картина.
Кандидатствай за МГ Училището,ако искаш да запретнеш ръкавите сериозно,или ако го чустваш.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Trismegist » 27 Юни 2012, 08:17

А бихте ли посочили източникът на това заклинание, от коя книга и автор са точно?
Важно е да се знае източникът.Проявявам личен интерес, тъй, като не съм го срещал досега.
На някои хора не им се вярва, че от форумите може да се намери нещо истинско, но за истинският търсач
ограничения няма !

А отностно преживявнето ти - бих казал, че ние винаги сме се намирали в повече от едно измерение, които повече или по-малко си взаимодействат.Виртуалното пространство в което се намира форумът е едно явно чудо.Ние можем да участваме или не в него, но това, че не учавстваме, не означава, че не съществуваме.

И все пак намирам за забавно предложението да се създаде гробище за умрелите потребители :)
Ами не е редно, един потребител като умре, аватарът му да се разлага и да смърди на веки посетител - така е !
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 17 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 17 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта