За магията?

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот shevolinski » 09 Юни 2012, 12:04

Много четох,в форума че ако направим една магия и мислим за нея то силата и отслабвала или не действало това вярно ли е.
Аз направих една магия и тя не ми излиза от главата каквото и да направя,чакам резултата и но се страхувам да не се е развалила защото мисля за нея. :? :? :?
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот StellaMorgana » 09 Юни 2012, 13:12

shevolinski написа:Много четох,в форума че ако направим една магия и мислим за нея то силата и отслабвала или не действало това вярно ли е.
Аз направих една магия и тя не ми излиза от главата каквото и да направя,чакам резултата и но се страхувам да не се е развалила защото мисля за нея. :? :? :?

Когато си твърде пристрастен, влияеш негативно на резултата. Най - доброто е да забравиш за магията, която си направил. Опитай да направиш около 10 сигила, остави ги в някой шкаф да отлежат около 2 седмици, а после ги зареди и изстреляй, така няма да помниш кой сигил за какво е и е по - малко вероятно да повлияеш с желанието си за резултат.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот shevolinski » 09 Юни 2012, 14:09

Потърсих в форума но не открих какво е Сигил?
Умолявам да ми кажете?
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот StellaMorgana » 09 Юни 2012, 18:15

viewtopic.php?f=33&t=1629 тук нещата са изяснени, мисля.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот shevolinski » 09 Юни 2012, 20:25

StellaMorgana написа:http://www.magicgatebg.com/forum/viewtopic.php?f=33&t=1629 тук нещата са изяснени, мисля.


Оххххх човече,благодаря ти от сърце това нещо Сигил :mrgreen: е интересно мисля да го пробвам,обичам ви всички и благодаря много icon_eusa_dance за вниманието ви много много многоооо.
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 46 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 46 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта