Видение

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот silver sea angel » 14 Ное 2012, 19:58

Не знам да ли се дължи на упражнения или не, но ми се случи нещо много интересно: на 10.11.2012 бях на сватба и по време на църковния ритуал, както си наблюдавах церемонията с интерес изведнъж забелязах странно сияние около булката и младоженеца: бяха обгърнати в розово сияние, а малко над тях бяха разперени чифт огромно бели криле. Такова нещо в църква ми се случва за първи път. Възможно ли е да се дължи на упражненията за развитие на " трето око" ?
Водата е моята същност
Аватар
silver sea angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2007, 12:44
Местоположение: Морските дълбини

Мнениеот Abathor » 15 Ное 2012, 08:29

Ако успяваш да забелязваш енергии, може и да не ти се е привидяло.
Предположенията ми са:
- най-вероятно е егрегора
- по-малко вероятно е ангел
- розовото сияние по всяка вероятност е аурата им в този момент. Розовото е цвета на любов, нежност...
Agnoscetis Dei, scio ipse
Аватар
Abathor
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Яну 2007, 18:42

Мнениеот silver sea angel » 15 Ное 2012, 13:50

Да често ми се случва да виждам енергии, но тези крила над младоженците не ми се струва да са еграгор , защото за да има такова нещо трябва да е създадено от някой до колкото знам :roll:
Водата е моята същност
Аватар
silver sea angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2007, 12:44
Местоположение: Морските дълбини

Мнениеот Lord Voldemor » 15 Ное 2012, 19:03

И тъкмо тогава е бил и моментът на създаването на този егрегор-на семейството.Семействата имат свой егрегор,който отразява-или по-точно усилва тенденцията в поведението на членовете.Н-р ако се появят беди,грозящи разпадането на семейството,егергорът,за да запази цялостта(и оттам собственото си съществуване)извършва всчико по силите си(чрез инволтации в съзнанието на членовете)за да предотврати това.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот silver sea angel » 15 Ное 2012, 20:27

Това звучи много интересно , излиза, че еграгор може и да се създаде от само себе си така ли !? И всеки еграгор ли си има индивидуален образ , а какво става с еграгора при смърт на един от съпрузите ?
Водата е моята същност
Аватар
silver sea angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2007, 12:44
Местоположение: Морските дълбини

Мнениеот Lord Voldemor » 15 Ное 2012, 23:30

Егергорите са енергоинформационни структури,които се активират при зареждане с подходяща/съответстваща им енергия.
Бракът е отдавна ритуално организиран(макар и много от хората да го приемат просто формално)което и в този случай автоматично създава егрегор на новосъздаденото семейство.Егрегорът обаче има специфична програма-според същността му-ако изчезне базов елемент от тази програма-да кажем при един развод,този егрегор преустановява функциите си.Той не умира,както и не е жив смисъла на нашите възприятия.
Виж темата на венус-егрегорите-полезни или вредни,информацията е изключително полезна.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Abathor » 16 Ное 2012, 10:57

Егрегора ако искаш в случея може да го наречеш изкуствен елементал или сервитор. Това е психична енергия, която приема желаната форма. В случея в църквата формите са човекоподобни с крила, ореол...
"Извиканата енергия приема желаната форма и според формата се старае да изпълнява подобаващите й функции" - перефразирам Бардон и съм съгласен с казаното от него.
Онова не е точно егрегор, понеже няма тази масовост. Но е част от егрегора на църквата. Основно правило е, че за да продължи да съществува тази структура има нужда от енергия(на съпрузите). За да получава тази енергия която го държи "жив" той ги подтиква към съпружеско поведение и чувства, пази ги ако се налага... Може да го наречем симбиоза.
Agnoscetis Dei, scio ipse
Аватар
Abathor
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Яну 2007, 18:42

Мнениеот silver sea angel » 02 Дек 2012, 13:38

А имали някакъв начин примерно ... да се призове този семеен еграгор? sad11
Водата е моята същност
Аватар
silver sea angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2007, 12:44
Местоположение: Морските дълбини

Мнениеот silver sea angel » 03 Дек 2012, 08:47

Това какво общо има с въпроса ми ? confused2 confused2 confused2
Водата е моята същност
Аватар
silver sea angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2007, 12:44
Местоположение: Морските дълбини


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта