Питане

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот Shedinko » 18 Мар 2013, 15:31

Здравейте, искам да опитам нещо което ми е доста интересно и с годините ми прави се по голямо впечатление. Преди годни в родилния дом с майка ми в една стая е имало и циганка ,която много ме е харесала . Поискала е от майка ми да ме вземе и да ме отгледа като принц , да ме позлати от горе до долу. Разбира се майка ми не се е съгласила. Сега като се замисля циганското ми влияе. Оставил сам две такива гаджета, привличат ме по мургави с тъмни очи... А късмета ми е цигански... Като говоря за циганско нямам в предвид това което виждаме по гетата , а другите кардарашките... Въпроса ми е дали е възможно по някакъв начин да ми е повлияла в родилния дом ....?
Възможно ли е да имам циганка орисница и какво да очаквам от това?
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот Lord Voldemor » 20 Мар 2013, 00:14

Няма случайни неща,особено на такова символично място като родилен дом.Децата сами избират родителите си,времето, мястото и обстоятелствата при раждането им.Така че...
Благонастроеността и в такъв момент е била искрена,и това създава предпоставки за ,,орисничество'',но внимавай и КАКВО още се проявява тенденциозно чрез това влияние.Няма добро и лошо,всяко нещо трябва да бъде пропорционално съотнесено към необходимостта от собственото му възникване/съществуване.Сиреч,да се придържаме към баланс.Прекалената добродетел разрушава баланса(за да провокира индивида)така,както и прекомерната жестокост тласка към дълбоко осъзнаване.Н-р една от предпоставките за случването на 1-та световна война е оттърсването от тесногръдието на чисто шовинисткото равнище на съзнание,споделяно от народите по това време.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта