Въпрос относно ритуал...

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот Mallory » 26 Май 2013, 01:26

Преди време ми беше споменато за един ритуал,който бил от циганските магии ,доста силен...
Ритуала е следният:

На пълнолуние точно в 00.00 прокарваме червена връв през снимка на обекта за който е магията (правим малка дупка на снимката и нанизваме връвта),връзваме десет възела и слагаме така снимката в саксия с ново цвете като казваме 66 пъти:
'' В земята много пръст лежи,обичаният ми на мен принадлежи,расти,расти,(името) за мен недей рида,той брадва е аз пък дръжка,той петел да е аз кокошка,туй да бъде моята съдба.'' Снимката се оставя в цветето.

Има ли някой по-подробна информация за произхода и достоверността на този ритуал? питам тук,понеже на мен ми е малко съмнителен и не съм сигурна какви биха били последствията от него. П.С. не смятам да го пробвам,просто се интересувам с образователна цел. Мерси предварително!
Аватар
Mallory
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 08 Май 2012, 06:40

Мнениеот Wizard » 28 Май 2013, 17:34

За какво го използваш този ритуал?
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Mallory » 29 Май 2013, 06:52

Аз лично няма да го използвам,но по принцип е предназначен за любовна магия. Исках само да знам някой наясно ли е с него,използвал ли го е и реално действащ ли е...т.е. достоверен и истински ли е или е някаква импровизация или съвкупност от няколко части на други ритуали?
Аватар
Mallory
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 08 Май 2012, 06:40


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта