Въпрос

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот Andonia » 31 Мар 2014, 15:46

Възможно ли е чрез силата на ума да успееш да "поправиш" скъсана гласна струна или да премахнеш възел на гласните струни. И дали е възможно чрез биокинеза да можеш да промениш гласа си (към по тъмен или по светъл) както и диапазона?
Аватар
Andonia
 
Мнения: 3
Регистриран на: 08 Юли 2011, 14:55

Мнениеот Trismegist » 09 Апр 2014, 21:07

Разбира се - възможно е , но могат да възникнат някои пречки.Или другояче казано, възможно е при определени условия.

Зависи от нивото ти на съзнание от онова, което се нарича карма - от обкръжето ти от средата от кръвната ти
карма и зависимост и от още един куп фактори, защото всеки от нас е ункален.
Възможности се дават всеки час и секунда, но също така и възможност за злоупотрепа и за пропадане.
Една нова ситуация може да те повдигне, но може и да се пропадне.

Може да оздравееш чудотворно, но това автоматично ще означава и, че можеш да се разболееш по същият начин.
С какъвто аршин мериш с такъв, ще мерят за тебе.Вселената просто ти връща онова, което излъчваш - на принципа на огледалото.Ти имаш всички отговори дълбоко в себе си, но явно имаш нужда от това, някой от тук
да ти отговори.Има редица езотерични правила с които е необходимо да се запознаваш а по-късно и да прилагаш.

Всяка душа е оплетена в илюзия и ако има проблеми със здравето - както му викаме ние, значи тя нарушава законите на единия.Болестта е вид корекция за душата . Може да се изтълкува и като хакване на душата.
Може да си си смесил кармата на своята душа с кармата на друга душа.Може да си се свързал, чрез храна или чрез пари.Например един човек, който докоснал Христос - се излекувал от болестта си .В този случай неговата вяра или неговата самопренастройка го е спасила , но той се е свързал с Христос , хармонизирал се е с него.
Разбира се някои души нито вярват, нито са чували за Христос , но и на тях пак Той помага .

Трябва ли да цитирам Христос - прави каквото искаш да ти правят ! Обаче тука има и души артисти , които карат болния, здравия да носи.Първо са нужни мъдрост и различаване на духовете - обикновено, ти можеш да помагаш само на по-низшите от теб съзнания.Както на теб помага по-висше от теб съзнание.
Последните се намират също в илюзия, защото каквото правят на чужд гръб - те го правят пак на своя гръб и така те страдат защото причиняват страдния на други . Но явно процесът на осъзнаване, че ти си всичко е бавен . Явно има някакви цикли, по-малки и по-големи.

Та това е моят отговор на твоят въпрос, не ти отговарям с да или с не , защото така не може да му се отговори.
А е нужно едно разширение на твоето съзнание за да откриеш по какъв начин точно това написано от мен ти дава отговора.
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот myurid » 24 Апр 2014, 09:37

доколкото знам - не, не е възможно!

и по-точно... на теория е възможно, но на практика не :)
просто защото човечеството(и съответно телата ни) още не е достигнало нивото, на което да влияе толкова съществено върху тялото си

в момента е достъпна работа с нервната и дихателната системи, частично кръвносната и сърдечносъдовата и като цяло е това...

работа с всичко друго - кожа, кости, мускули, черва, жлези - се извършва индиректно, и или е само частично ефективно, в някакви дребни проценти... или предизвиква резки прескачания. Точно което написа Trismegist: Може да оздравееш чудотворно, но това автоматично ще означава и, че можеш да се разболееш по същият начин.

ако помислиш логически - скъсаното може да се оправи само като израстне нещо ново... уви, все още не сме като медузите или гущерите, да ни порастват нови органи, на мястото на старите. Що се отнася до "възела" - не с усилие, а с отпускане се развързват възли ;)
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот hamster » 28 Апр 2014, 16:23

аз съм успявал рани от инцидент да заздравеят 10 пъти по бързо това е
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот Lord Voldemor » 19 Май 2014, 00:21

ВСИЧКО се лекува,когато се премахне/осъзнае кармичната(,,поведенческа) Причина.Всяка болест е следствие на проблем на характера,личността.Н-р Уран ти удря костите-особено от коленете надолу и т.н -зад всяка външна(физично)проявена болест съществува Причина от фино естество.
Директен пример като доказателство-има хора,на които се удава възможността да се излекуват от принципно смъртоносни болести(лично познавам ,,отписани'' такива),а други просто умират.
Всичко се свежда до простата истина,че за всяко ,,външно'' проявление има вътрешна причина.Това означава ,,познай себе си''-търсиш ли отговорите във външните фактори,отговорите ЗАЩО и КАК няма как да бъдат намерени в измерението на Обстоятелствата.Отговорите идват когато се гмурнеш в света на Причинността.Нищо не е скрито,просто човек трябва да спре,и трезво да помисли над нещата.Докато бушува хаос в главата и сърцето-ясно е какво се получава.Всичко ни е предоставено-получаваме обаче ТОЧНО толкова,колкото всъщност искаме-т.е се искрено стараем.Другото са оправдания,които до никъде не водят.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот hamster » 30 Май 2014, 05:45

това е единия път
Лрде знаеш че начини и пътища много този който си описал може да отнеме повече време от колкото е един човешки живот

аз се лекувам с вампиризъм става по бързо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот Lord Voldemor » 01 Юни 2014, 23:31

Има една основателна причина,която не е от морален порядък,да не се прибягва до съзнателни техники на вампиризъм-че освен жизнената енергия на жертвата,се изсмуква и абсорбира от оператора също така и негативните ,,полепи''на обекта.Когато сме отворени чрез отрицателен като знак ритуал,логично отрицателна е и енергията протичаща по него.
Тази техника може да се култивира -при майсторство-към извличане на ,,излишната'' ,нервно-възбудителна енергия на обекта.Така хем ,,вампирът'' получава своята порция,хем обекта е по-спокоен-един вид :mrgreen:
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот hamster » 03 Юни 2014, 14:41



Има една основателна причина,която не е от морален порядък,да не се прибягва до съзнателни техники на вампиризъм-че освен жизнената енергия на жертвата,се изсмуква и абсорбира от оператора също така и негативните ,,полепи''на обекта.Когато сме отворени чрез отрицателен като знак ритуал,логично отрицателна е и енергията протичаща по него.


можеш да филтрираш само плюсова без да взимаш негативи "НЕ ВСИЧКИ ГО МОГАТ" еин приятел дърпа от "природата" но от хора не може да филтрира лично аз не мога като него от "природата" но ми е лесно да филтрирам от хора
ПЪТИЩА МНОГО :mrgreen:
Тази техника може да се култивира -при майсторство-към извличане на ,,излишната'' ,нервно-възбудителна енергия на обекта.Така хем ,,вампирът'' получава своята порция,хем обекта е по-спокоен-един вид :mrgreen:


най лесно е когато хората се карат направо все едно те черпят "обяд" :mrgreen:
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот Lord Voldemor » 03 Юни 2014, 23:05

Съгласен съм,че явно си от наистина малкото хора,които съумяват да не се претрупват от негативните излъчвания на-примерно ,,каращи се хора''.Това е така,но при условие,че отговориш искрено на въпроса-щастлив човек ли си?Ако е наистина така,значи притежаваш вроденост да абсорбираш такава енергетика без да пострадаш.Но ако не си щастлив-ей-тъй,без специална причина--значи ,,каращите се'' ти отдават енергия,но те повличат с тях..?
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот hamster » 04 Юни 2014, 04:32

Това е така,но при условие,че отговориш искрено на въпроса-щастлив човек ли си?


щастлив съм но аз имам малко "изкривено" чувство за щастие намирам за какво да се хвана и в най трудните моменти да намеря лъч щастие така че никога не съм нещастен ако това ти е мисълта просто винаги има на какво да се радва човек независимо от негативния свят просто трябва да е с такава нагласа
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот eXPerience » 08 Юни 2014, 19:23

hamster написа:можеш да филтрираш само плюсова без да взимаш негативи "НЕ ВСИЧКИ ГО МОГАТ" еин приятел дърпа от "природата" но от хора не може да филтрира лично аз не мога като него от "природата" но ми е лесно да филтрирам от хора
ПЪТИЩА МНОГО :mrgreen:


Негативните неща може и да бъдат филтрирани, но как ще филтрираш самата есенция на енергията? За пример: Наблюдавай няколко гимназии в момент, в който са събрани всички ученици. Виж как повечето момчетата в предимно женските гимназии (езикови, хуманитарни и т.н.) са някакви недоразвити, нежнички, с гладки личица. Докато в предимно мъжките (например техникуми) имат съвсем друго излъчване. Височината не влияе на това излъчване, но все пак са и по-високи и набити. (Тенденцията е всички да станат като в женските гимназии, но причините за това са други.) След като учениците завършат и се пренесат в по-балансирана среда, нещата се поуравновесяват, но дълго след това можеш да познаеш кой откъде е дошъл. Дори съм получавал оплаквания от момичета по този въпрос, така че всеки да си прави сметката каква енергия дърпа и на каква се излага - всяка си има определено предназначение.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот hamster » 09 Юни 2014, 04:13

по принцип си прав но ако дърпаш всеки път от една и съща група хора
представи си какво разнообразие има така че не може да ти се натрупа много от един тип до толкова че да ти повлияе а и все пак аз прибягвам до този метод по необходимост като съм болен най много 3-4 пъти в годината ми се е случвало все пак не съм някакъв "луд вампир" да си се разхождам наоколо и да тегля :mrgreen:
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 1 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 4 госта