Сънна парализа

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот Darkss » 19 Авг 2014, 16:40

Може ли някой да ми каже как се казваше демона,който повечето хора виждат,докато са във състояние на сънна парализа,знам само,че го описват като демон жена..Търсих много из нета,но не намерих нито изображения,нито информация.
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България

Мнениеот DarkMagicMaster » 19 Авг 2014, 18:02

Интересно е колко хора , които са преживявали сънна парализа и не са чували нищо за "демона" знаят за него и са го виждали.В сънна парализа ума се паникьосва и генерира всякакви глупости, които са свързани с определени асоциации.Такъв демон няма, но ако държите да има ще има.При сънна парализа ума и тялото не се намират в едно и също състояние (тялото все още спи), което води до паниката, ако ти се случи това пак и съзнателно успокоиш ума си ще видиш, колко интересно и приятно може да бъде, ако успокоиш ума можеш да се върнеш към съня или да се събудиш.
буу....
Аватар
DarkMagicMaster
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Юли 2007, 17:31

Мнениеот Darkss » 20 Авг 2014, 10:05

Ами на мен точно това ми е интересно,че никога не са чували за него,нито са го виждали,а всички го описват по един и същ начин..аз също съм бил в това състояние,но не видях нищо,само чух една много гадна мелодия и чух,че някой ми идва в гръб и тогава се изкарах от това състояние с малко зор :Д
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 7 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта