Окултни магазини във Варна?

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот vlado_jivkov » 13 Мар 2016, 03:54

Здравейте,

Отдавна не съм се интересувал от свръхестественно, но имам чувството, че е време да се съсредеточа върху това, или поне до такава степен, че да се контролирам. Днес ви пиша с въпроса относно, къде във Варна, мога да намеря окултен магазин, или магазин който се занимава изцяло със магически елементи... бих приветствал всякакъв тип помощ и предпочитам локаций, около Центъра, Общината или Моловете... най вече Центъра, чувал съм че е имало такъв магазин, някъде близко около центъра, по пътя за общината... но въпреки това изглежда че не мога да го намеря. Затова питам практикуващите от варна... къде бих могъл да намеря такъв магазин... снимки на дадените локаций, или гоогле мапс линкове, биха свършили чудесна работа. Благодаря предварително!
Аватар
vlado_jivkov
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 19
Регистриран на: 18 Авг 2008, 13:29
Местоположение: Варна

Мнениеот Lustre4108 » 15 Мар 2016, 13:02

Не съм от Варна, но помня, че навремето имаше един, където продаваха кристали(срещу Борисовата градинка) и в близост до Катедралата. Не е специализиран в магия единствено, но имаше куп неща.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта