помощ

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот evelina1990 » 20 Дек 2016, 08:47

здравейте Извинявам се ако ви занимавам с глупости или мястото на въпроса ми не е тук!
Мисля че приятеля ми имам направена магия от нищо избухва и става много нервен по едно и също време на деня, не спи постоянно се буди и има кошмари, и всички го дразнят с абсолютно всичко (имам впредвид родители приятели ) след това ми минава и казва че всичко е наред и незнае защо се получава. Не беше такъв а и не е такъв човек. Незнам какво да правя помогнете ми не искам да го изгубя.
Аватар
evelina1990
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Дек 2016, 08:18

Мнениеот Corrosion » 27 Дек 2016, 18:39

Ако е нещо свръхестествено, най-вероятно е демон или може да е много освирепял човешки дух. Ако се знае, че със сигурност не ползва наркотични вещества, било то по предписание или не, значи трябва да изгонте съществото, което го кара да се държи така. Те обикновено отговарят на авторитет, когато той надделее над тях. Например, когато се събуди от кошмар, да заявява, че иска да спи спокойно, когато се усети, че става раздразнителен да заявява, че иска да го оставят на спокойствие, тн. Естествено може и да почне да става по-лошо преди да почне да се подобрява, но ако продължава да бъде упорит това трябва да спре тормоза. Това си е надиграване на воля - или вие няма да издържите, или то ще се откаже.
Аватар
Corrosion
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 05 Май 2016, 17:31

Мнениеот evelina1990 » 29 Дек 2016, 08:35

не не използва никакви наркотични вещества. от една година и половина живеем заедно и съм сигурна. Какво може да се направи как мога да му помогна, защото за мен тов ан негово държание не е нормално. някои ще кажат че чувствата охладняват че е нормално но тук не говорим само за мен защото тои се отнася така към всички които са около него. До той понякога си задава въпроса несъзнателно какво ми е направила тя ( бившата му)
а той не еот вярващите в тези нещо.
P.S. извинявам се за грешките пиша от телефона а той забива
Аватар
evelina1990
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Дек 2016, 08:18


Назад към Въпроси

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 10 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 10 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта