За помощ на медиците

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Мнениеот Arhimikus » 16 Яну 2007, 16:52

Предлагам в един ден, който е по-специален за повечето от нас, да помогнем на сънародниците ни в Либия!
Да съберем силите си и направим нещо добро!
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот B-L-O-T » 16 Яну 2007, 17:34

не !?
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот FireSun's Viking » 16 Яну 2007, 17:57

Аз съм против! непозволявайте д а ви се промиват главите от медиите!!!
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот sivia » 16 Яну 2007, 18:14

няма нищо лошо в това да им се помогне но е малко късно те вече не са хора.
някои виждал ли е сергеи антонов скоро и на какво прилича
това е трябвало да стане още в самото начало
СПРЕТЕ ЗЕМЯТА ИСКАМ ДА СЛЯЗА
Аватар
sivia
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 04 Апр 2006, 14:01

Мнениеот Cath » 16 Яну 2007, 18:22

много е хубаво да видиш патриотично настроени млади хора! браво BLOT, браво FireSun! да, може би призоваването на ангели и демони наистина е по-забавно от това да отделиш 20 мин., за да направиш нещо добро на някой друг. да, може би наистина е по-вълнуващо да потънеш в конспиративни теории и да си убеден, че тъмни демони владеят съседите, от колкото поне за миг да се върнеш малко в реалността. и да, много поприятно е да не мислиш за чуждото нещастие, вместо да бъдеш човек и българин за няколко незначителни на пръв поглед минути. не мога да твърдя, че нося лентичка "ние сме с вас", не мога да твърдя, че съм абсолютно сигурна, че са невинни, макар да имам известни доказателства от трети лица. но мога да бъда човечна, и да не отричам националната си принадлежност. и ако не желая да подкрепя медиците, да си запазя мнението за себе си, вместо да парадирам с различното си мнение. много уважавам чуждото мнение, но когато е излишно просто не разбирам употребата му. а вашата реакция не само е излишна - тя е грозна.
Архи - аз съм за идеята, защото не съм вглъбена единствено в собственото си съществуване. ако имаш предвид едновременен ритуал, казвай кога и какво.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот B-L-O-T » 16 Яну 2007, 19:34

КАТ - помагам и отделям време на съществата около мен . Няма нужда да витая през едно море и да помагам на хора за които не знам нищо . Ясно ? А относто патриотизма - това е няй - голямата глупост . Патриотизма се е родил от нациите , нациите пречат на хората да се обичат . Ето един мой ДЕМО коментар за да не кажеш че не се обосновавам . . .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Arian Star » 16 Яну 2007, 20:01

Здравейте приятели,

Рядко взимам думата тук. Но съм съгласна, че като хора които имаме дарби и способности, които са окултни трябва да се опитаме поне нещо да направим да повлияем на тази ужасна ситуация. И между другото, жалко че някои от вас мислят, че това не ги засяга. Всеки който е българин, може да попадне в такъв капан. И не си мислете, че сте недосегаеми. От сигурни източници и аз знам, че нашите българки са жертви. Жертви на голям заговор, който е мръсен! Не искам повече да коментирам, защото не са излезли реални доказателства. Но и ако вие стоите с кръстени ръце, никога нищо няма да излезе наяве. Така, че ако решите за общ съвместен ритуал, аз се присъидинявам. Всъщност аз се присъдиних към кампанията на медиите, и нося такава лентичка от няколко дни. Може да е капка в морето, но по добре нещо, от колкото нищо. icon_flowerface
Аватар
Arian Star
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 145
Регистриран на: 27 Юли 2005, 16:04
Местоположение: Burgas

Мнениеот FireSun's Viking » 16 Яну 2007, 22:10

Аз изразявам мнението си за либииците, и аз знам от трети лица някои неща.... които не ще коментирам. Щом се мислите за толкова съпричастни - продайте си апартаментите и внесете в сметката за гаранцията им!
Защо да мисля за някой, който не ми е близък или нямам полза от него - Как само прузвоча нали!? Секи от вас говори: Аз ще направя митинг или нещо друго - И как ще помогнете с това ваше действие !?(повечето неща остават само на думи)
И защо се сещате за тях след толкова години - Това е политическа манипулация. Един месец медиите шумят други не. Ако толкова се правите на големите "националисти" продайте си апартаментите и дайте парите за тях - или не ви е грижа чак толкова - че да си продавате имуществото - за някой друг Българин!?
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот B-L-O-T » 17 Яну 2007, 14:33

Да вярно това с митингите е баш на място Сънчо - Като сте толкова съпричастни колко от вас и на колко митинга сте присъствали ? (мързи ви да си дигнете задниците и да ги подкрепите , а искате на магове да се правите от вкъщи на топло да им помагате , лъжете себе си с тези подлизурски постъпки)
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот sivia » 17 Яну 2007, 15:50

вместо да се карате кои какво прави и не прави що не кажете дата и час които иска ще се присъедини и толкова
СПРЕТЕ ЗЕМЯТА ИСКАМ ДА СЛЯЗА
Аватар
sivia
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 04 Апр 2006, 14:01

Мнениеот ilusia » 17 Яну 2007, 21:09

Arhimikus написа:Предлагам в един ден, който е по-специален за повечето от нас, да помогнем на сънародниците ни в Либия!
Да съберем силите си и направим нещо добро!


Абсолютно за !
Само кажи как... аз... не съм сигурна , че изобщо ще мога да направя нещо но ще опитам със всички сили !
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот erhan » 18 Яну 2007, 07:55

Привет на всички,
много са отворени тия малките.Arho и аз се включвам
Аватар
erhan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 56
Регистриран на: 20 Яну 2006, 16:31
Местоположение: sofia

Мнениеот Arhimikus » 18 Яну 2007, 19:19

За мен, по-специален ден е наближаващият Сабат Имболк 2.02. Ако предложите друг ден, ще уважа мнението ви. Предложете нещо и вие.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот FireSun's Viking » 18 Яну 2007, 21:22

Фонд защитава жертвите в Либия

Със събраните пари ще бъдат дадени под съд виновните българи, заяви съпругът на Валя Червеняшка Емил Узунов

Роднините на българските медици в Либия създават фонд за защита на жертвите на процеса в по дело 4499, каза вчера съпругът на Валя Червеняшка Емил Узунов. Той и останалите роднини на сестрите се срещнаха с кмета на София Бойко Борисов.
Фондът ще събира средства както за подкрепа на медиците, така и за даване под съд на виновните българи за трагедията, уточни Узунов. По думите му първоначално ще се събират пари чрез съобщения от мобилните телефони, а със съдействието на Столичната община ще бъде организиран и концерт.
Попитан защо със съпругата му са поискали смяна на адвокатите, Емил Узунов каза, че реално тя не е имала юридическа защита. Досега в междуведомствената комисия в Министерството на правосъдието няма данни какво се е случвало през последните осем години, добави той.

Снимка Диана Милева


Бойко Борисов се срещна вчера с роднините на медиците ни в Либия и им обеща подкрепа

Състоянието на медицинските сестри е много лошо, категорични бяха близките им. Според майката на Кристияна Вълчева Зорка Аначкова, медиците имат най-голяма нужда от свобода зле са и са изнервени. Знам, че пострадалите от атентата над Локърби ги боли, но в името на живота, доброто и най-хуманната професия ги моля да проявят великодушие и да дадат Меграхи на Кадафи, ако това наистина е неговото желание, каза още Зорка Аначкова.
При завръщането си от Либия заместник-министърът на правосъдието Маргарит Ганев обяви, че всеки има право да прецени най-добре как да бъде организирана неговата защита. Мисията ми беше да подпомогна защитата на нашите сънароднички в Либия за следващия етап на делото, а не да ги убеждавам да не променят екипа на адвокатите си, допълни той. Ганев каза, че по време на срещата медицинските сестри за показали здрав дух, но в същото време са изключително изтормозени морално и физически. За тях всяко следващо отлагане крие все повече и повече опасности, отбеляза той.
Вчера по време на заседанието на Министерския съвет Маргарит Ганев час и половина е представял информация за посещението си в Либия. След заседанието на МС външният министър Ивайло Калфин заяви, че е невъзможно делото срещу българските медицински сестри да бъде преместено в друга страна, освен ако Либия категорично не пожелае това. По отношение на състава на защитата на медиците Калфин заяви, че формирането му е изцяло в юрисдикцията на министърът на правосъдието Георги Петканов.
Междувременно БГНЕС съобщи, че до края на месеца предстои пътуване на екипа на защитата на българските медици до Либия и среща с тях в затвора Джудейда за обсъждане на конкретните въпроси по жалбата за смъртните присъди. Тя трябва да бъде депозирана най-късно на 17 февруари.

Европарламентът прие резолюцията за осъдените

Членовете на Европейския парламент приеха с 567 гласа "за", един "против" и седем "въздържали се" резолюция в подкрепа на българските медицински сестри и палестинския доктор в Либия. Те осъдиха смъртните присъди, призоваха полковник Кадафи да направи необходимото за незабавното им освобождаване, а при липса на положителен изход от делото, Комисията и Съветът да обмислят преразглеждане на общата политика на ЕС към Либия. Това съобщиха за агенция "Фокус" от пресслужбата на Европейския парламент.
Европейският парламент осъди решението на Наказателния съд в Либия от 19 декември 2006 г., което повторно призна за виновни и осъди на смърт петте български медицински сестри и палестинския лекар. Депутатите подчертават, че от януари 2007 г. процесът в Бенгази директно засяга петима граждани на Европейския съюз.

19.01.2007


Ето има фонд, който иска нека даде...
Взето от вестник "Дума"
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот wolf_kohen » 19 Яну 2007, 10:59

Абе, хора като чета някои постове ми се набива разликата между обикновения човек и просветения и по-конкретно за стереотипите в мисленето. Значи обикновеният човек мисли по определена програма, за всяко нещо той си има готов стереотип на мисъл, емоция или чувство. Докато просветеният е длъжен да мисли и чувства съобразно реалността, да бъде адекватен и то не само спрямо видимата от човешкото око реалност, но и с транседентния и аспект...

Та значи за медиците. Стереотипът тук е: Наши сънародници са обвинени, затворени и осъдени в Либия. Ауу колко лошо...

Обаче помислете сега и за това! Колко медици българи е имало в Либия тогава? Колко медици има в Либия сега? Много са! Но защо не са обвинени? И друго от къде знаете, че нашите медици не са виновни? Разните там политически игри на световно ниво във връзка с тази тема са такава боза, че не вярвам на нито една дума...

НЕ МЕ РАЗБИРАЙТЕ ПОГРЕШНО!!! Не казвам, че нашите медицински сестри са виновни! Но не казвам, че са и невинни, казвам просто, че аз не знам това. А да седна да защитавам някого само заради това, че ми е сънародник е подчинение на доста нисш стереотип!!!

МОЛЯ ако някой може да защити или обвини медицинските сестри, нека обосновано го направи, но да защитаваме някой, слизайки до нивото на управляемия от политическите интриги обикновен стереотипен човек - не мерси...

И още, нали сме магове, вещери и там други подобни, защо тези които са толкова загрижени не направят един ретроспективен скан на реалността и да разберат истината? Можеби ще е интересно... Може би ще взема да направя един скан с Таро по въпроса, но темата не беше толкова актуална за мен, докато не я видях в този форум. Хората нека си носят лентичките, но отдадените на истината трябва да знаят какво правят а не просто да следват масата...
IEHVI ADONAI HEILII
Аватар
wolf_kohen
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 109
Регистриран на: 27 Апр 2006, 22:43

Мнениеот B-L-O-T » 19 Яну 2007, 11:41

Браво кохен - това със стереотипите е точно така . Жалко че не можах да го формулирам както го формулира ти за да разберат какво имам предвид . . .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Arhimikus » 19 Яну 2007, 20:49

Добре, който иска да се присъедини към мен, на 02.02 точно в 14 часа ще започна моят ритуал. Ще се радвам всеки да допринесе нещо с енергията си.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот Звездичка » 19 Яну 2007, 23:18

Аз също ще се присъединя.
Дано успеем да постигнем нещо. Или поне, най-малкото, да усетят по някакъв начин подкрепата и помощта ни (вярвам. че ще е така). icon_flowerface
Iehi Aour.
Аватар
Звездичка
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 124
Регистриран на: 19 Май 2005, 00:08

Мнениеот heress » 20 Яну 2007, 00:59

Идеята ми допада. Освен че гласувам с две ръце за бих желал и да ви дам една идея. Защо да не организираме групови усилия. Т.е. да обсъдим идеите си един с друг, да формулираме една единна стратегия за действие и да я следваме, като всеки помага с каквото може.
Какво по точно имам в предвид. Нека първо всеки (който желае разбира се) каже сверата си на действие - какво му се отдава най-добре. В знак на добра воля аз ще започна първи. С годините си практика съм развил няколко особени черти.
Прекрасно борава с червения, черния и виолетовия цвят,(като последния използвам само за вътрешни нужди).
1-во мога да руша. Маниполирам събитията с деструктивна насоченост. Каквото и да правя винаги го правя за сметка на нещо или някой друг - жертвената страна. А понякога ако това целя има само... жертвена страна ако ме разбирате :) .
2-ро Установил съм че когато имам пряк интерес към цялата работа (независимо за какво тоно намерение става въпрос) практиките ми са много по успешни от колкото когато го правя за някой друг (без значение колко близък ми е той). дори бих казал че когато нямам пряк интерес практиката в болшинството от случаите е без успех.
3-то когато оф... незнам как се изразя причинявам болка на някой друг, манипулирам психиката или аурата му или работя по друг начин вътре във него почти винаги ми трябва зрителен контакт.
4-то Бях наионален лектор по СПИН и половопредавани болести в БМЧК.

Така ето казах ви това което умея даправя най-добре (наруших си магьосническата тайна хахахах като чели на някой му пука вече за нея) Сега ако някой има идея с какво тази характеристика може да бъде полезна за СПИН делото, или за психическото подобряване са сестрите, нека каже.

Така вече мисля че ми схванахте идеята. Нека всеки каже с какво може(иска) да помогне и групово съставим план как точноще помагаме и кой къде да насочи усилията си (не пречи и няколко хора да вършат едно исъщо нещо). По този начин мисля че ще могат да се включат повече хора и усилита да са по-ползотворни. Нека това че темата е публична не ви смущава, все пак не забравяйте че се ползваме с подкрепата на цяла Европа, а и знаете подходящо избраните изразни средства ще запазят същноста намагията ви в тайна от сеирджиите ;)

На тези които нямат интерес към това да помагат на сестрите само ще ги помоля да не пишат в темата.

А за останалите ще кажа:
--.> Нека направим план за действие!
show me the power of darkness(:(((:<-
Аватар
heress
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 206
Регистриран на: 05 Май 2005, 07:14

Мнениеот B-L-O-T » 20 Яну 2007, 10:21

Ако искате да им помогнете , правете майнд контрол на точните хора в съда . Разберете кои са те и действайте щом сте решили
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Следваща

Назад към Предложения

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта