(25873)Кърваво проклятие

Екипът ни очаква всяко ваше предложение, идея или съвет, относно подръжката на форума. Обратна връзка с Вас, потребителите на форума.

Назад към Предложения

Мнениеот Gargamel » 02 Юни 2007, 20:10

Щракни с мишката <a href='viewtopic.php?p=25873#25873'> ТУК</a>, за да отидеш към мнението, за което е докладвано <br/>--------------------------------<br/><br/>Какво разрешавате да се качва на сайта ви ,си е ваш проблем-Сатанизъм ,кървави проклятия ,споделяне за причинена смърт, ама нали една от прокламациите ви беше ,че основното правило едва ли не било"Primum non nocere"/да не се вреди / да ,вярно е че методът с изливането на негатимвните емоции се използва и с терапевтична цел, надали щеше да остане читав президент на японска компания -от тези в които се използва куклата им като отдушник на емоциите на подчинените им ,ама доста гадничко звучи .Не знам кого е убил или не Марио ,или го смята за демонстрация на сила ,но по-отвратително от това звучи истинското възхищение от този героизъм на девойката ,която не можела да направи такова нещо.
Алоха!
Аватар
Gargamel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 30 Май 2007, 09:20
Местоположение: Neverland

Мнениеот runner413 » 17 Авг 2007, 10:12

Кво толкова имаш против проклятията , насилието и т.н?
Тази тема"Кърваво проклятие" съм я качвал аз и може да ми кажеш какъв ти е проблема!!!
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот Wizard » 28 Авг 2007, 17:43

Gargamel, това, че се постват различни ритуали тук е добре. По-важното е, че не са много хората, които могат да изпълнят толкова добре даден ритуал за проклятие (от всякакво естество) или пък дори и най-безобидния ритуал, ако нямат необходимото знание и опит за това...!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот EliKarim » 01 Сеп 2007, 20:44

Wizard написа:Gargamel, това, че се постват различни ритуали тук е добре. По-важното е, че не са много хората, които могат да изпълнят толкова добре даден ритуал за проклятие (от всякакво естество) или пък дори и най-безобидния ритуал, ако нямат необходимото знание и опит за това...!


Подкрепям казаното. С кръв може да се прави и нещо полезно, а тук има хора, които са си патили и от елементарни, съвсем безобидни ритуали. Въпрос на разум ипрактика!
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57


Назад към Предложения

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта