Общ съновник

Ако знаете символи, които можете да тълкувате - споделете ги с нас. Тълкуването на нашите сънища, може да ни помогне в трудните и безизходни моменти от живота ни...

Модератор: Raya

Назад към Съновник

Мнениеот Raya » 10 Мар 2009, 20:23

Тъй като не харесвам особено съветването със съновници, предлагам да направим един общ съновник. Всеки да сподели какво сънува най-често и какви промени е забелязал около себе си след като го е сънувал. Какво е значело за него и как го тълкува. Нека първо отбележим какво сънуваме най-често като символи. Училище, стари сгради, пътища, какви животни, хора (освен приятелите ни и близките, които се появяват често), с какви други хора контактуваме в сънищата си.
Тук ще вметна няколко мои символа.

Котка: анима, женската същност, винаги се появява, когато трябва да обърна внимание на своята женска страна, ако съм притеснена от нещо свързано с нея или ако имам проблем с това. Също дивото, свободата,естествеността, особено ако не е домашна котка, например ако е тигър или пантера.
Училище: място на спомени, ако се появи често означава, че за да реша какво да правя в дадения момент трябва да се върна към миналото и да видя дали няма идентична ситуация. Там обикновено е отговора на това, което ме занимава в момента.
Стара сграда: нещо скрито, нещо, което не виждам, подсъзнанието ми, ако се загубя или се лутам в такава сграда обръщам внимание на хората, които срещам там, защото това, което са ми казали или какви са като характер често отначало не ми е ясно, но когато го свържа с външни неща, символи, имена, изобщо нещо, което да ми напомня за някаква информация чрез информацията стигам до това, което ме интересува.
Ще продължа списъка като имам малко повече време.
Нека всеки, който хареса идеята сподели какво за него означават повтарящите се елементи в сънищата му.
тра-ла-ла...
Аватар
Raya
Модератор
 
Мнения: 96
Регистриран на: 06 Яну 2008, 15:54
Местоположение: Neverland

Мнениеот Wizard » 11 Мар 2009, 14:00

Кръв или вадене на зъб: От време на време ми се случва да сънувам подобни сънища.
Винаги съм имал след това напрегнат и изпълнен с напрежение ден, но никога не съм имал неприятности или да е било свързано с нещо лошо и негативно. Просто напрегнат и изпълнен с много динамични и напрегнати ситуации ден, които май в крайна сметка са били с бъдещ добър развой на нещата.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот puntina » 15 Мар 2009, 07:58

Wizard написа:Кръв или вадене на зъб: От време на време ми се случва да сънувам подобни сънища.
Винаги съм имал след това напрегнат и изпълнен с напрежение ден, но никога не съм имал неприятности или да е било свързано с нещо лошо и негативно. Просто напрегнат и изпълнен с много динамични и напрегнати ситуации ден, които май в крайна сметка са били с бъдещ добър развой на нещата.

За кръвта е така,но ваденето на зъб може да бъде и операция,както и смърт,поне в моите сънища винаги това е означавало.

Погребване в ковчег-жив;Пренасяне на ковчег на твой близък и т.н. Смърт. Болест
Виждаш собствен образ в огледало това пък е на ново гадже. Ако се гледаш в огледало и виждаш косите си окъсани,или ги режеш е загуба на нещо скъпо или депресивно настроение,загуби и провали в начинанията. Ако косите ти са здрави,руси дълги и красиви- това е на хубави моменти,безгрижни мигове и бъдеща реализация на плановете. Успехи в начинанията.
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот sirenaangela » 27 Авг 2010, 21:57

ако ти паднат зъбите- смърт на близък човек(от семейството) /колкото и да не ми се вярваше ми се случи два пъти/
Аватар
sirenaangela
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 101
Регистриран на: 04 Окт 2008, 13:58

Мнениеот morenita » 06 Окт 2017, 20:09

Не знам дали темата е заключена, но ако не е-
Телевизор, работещ на сън - вече не си спомням в съновника какво пишеше, но всеки път като съм сънувала телевизор- изненадващо съм получавала допълнително пари.
Сняг , сънуван посред лято - приятна изненада. Същото ако сънувам плодове и цветя посред есен- зима.
Кръв, като идването на цикъла, или убождане със силен теч на кръв - интимна среща с любимият. Дори и да не е планирана.
Огън, пламък - новина, изненадваща, но не шокираща. Просто нечакана новина.
Това е от мен. Ако се сетя или появи друг сън, ще докладвам :)
Аватар
morenita
 
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Сеп 2017, 21:22


Назад към Съновник

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта