Знаете ли някоя магия на брега на морето за...

Всяка друга магия, която не се вписва в останалите категории - Висша магия, Шаманизъм, Хрономагия, Древна Магия... всичко, за което се досетите. Тук можете да пишете за нови магически системи, вашите магически идеи.

Назад към Магия

Мнениеот Ogneno Drakonche » 28 Юни 2006, 13:40

Значи, понеже ще ходя сега до морето с компания за 2 дена, ме интересуваше дали знаете някоя проста магия (може би само от думи, някакво заклинание, защото няма как да си занеса нещата там, пък и не съм сама) с която един вид да помоля морето за причистване и успокоение на душата и ума си? Знам че искам нещо твърде сложно да стане с 2 изречения едва ли не, но ако някой знае нещо такова, или пък за здраве или поне да ме посъветва аз сама как мога да се справя без заклинание... Извинявам се ако въпроса е наивен или ако е писан другаде или го слагам в неподходящо табло... Ще се радвам ако някой ми каже нещо. Мерси.
Dum Spiro Spero
Аватар
Ogneno Drakonche
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 09 Апр 2006, 09:15
Местоположение: Между рая и ада, между мечтите и реалността

Мнениеот Arhimikus » 28 Юни 2006, 14:13

Състави си сама. Просто отдай благодарност на Майката, както ти дойде отвътре ;) Така е най-чисто и най-приятно.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот Dido » 29 Юни 2006, 05:12

Нарисувай символ на желанието си на пясъка, точно там, където достигат вълните, на мокрия пясък, за да могат вълните да отнесат желанието ти в морето. Символът трябва де е максимално изчистен и прост, за да можеш да го нарисуваш бързо в интервала между две вълни. Силно визуализирай желанието в момента, в който вълната отмива символа.
Жена ми така си намери работа.
Поставяй си реални цели.

Успех.
Аватар
Dido
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Яну 2006, 14:37
Местоположение: Авалон

Мнениеот Ogneno Drakonche » 29 Юни 2006, 14:12

Мерси много :) Целите са си реални, големи благодарности :)
Dum Spiro Spero
Аватар
Ogneno Drakonche
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 09 Апр 2006, 09:15
Местоположение: Между рая и ада, между мечтите и реалността

Мнениеот Vatriarh » 29 Авг 2006, 18:01

намери по брега на морето камък с дубка по средата,вземи кле4ка която е изхварлвна от морето и която да пасва на дубката в камъка.мушни кле4ката в камъка и си намисли желание.хварли цялото това нешто в морето.успех!
Аватар
Vatriarh
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Авг 2006, 17:27

Мнениеот magic_man » 31 Юли 2007, 05:52

кои е този символ на желанието
Аватар
magic_man
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 82
Регистриран на: 13 Юли 2007, 05:49
Местоположение: Бургас

Мнениеот Child Of Nature » 31 Юли 2007, 09:34

Разходи се по плажа, наслаждавай се на морето. Най-добре е по залез слънце, макар че самото слънце не се вижда /за това пък с радост наблюдаваме изгревите на луната и слънцето/.
Аз така правя - излизам, разхождам се и ако нещо ме тревожи или имам някакво послание, изразявам го по някакъв начин на хартия, затварям я в някаква бутилка и я мятам от моста например /за Бургас става дума/ :) Това с символа на пясъка е много подходящо наистина.
~H. Parallax~
Аватар
Child Of Nature
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 55
Регистриран на: 09 Юли 2007, 13:03
Местоположение: Bourgas

Мнениеот Fufy » 23 Авг 2007, 20:49

хей и аз скоро заминавам за морето...

това с пясъка го правех всеки път като малка когато бях на море :) правех го напълно несъзнателно, но ми беше невероятно приятно. Сега пак ще го направя като ида ^_^

а Child Of Nature ако си правил така от много време (няколко години става дума), значи има шанс да съм намирала твои желания в шишенце :) вероятността е много малка, но все пак кой знае :P
we can find a way
Аватар
Fufy
 
Мнения: 8
Регистриран на: 21 Авг 2007, 19:58
Местоположение: София

Мнениеот Child Of Nature » 25 Авг 2007, 23:01

Абе момче съм! protest
Таа.. не не съм ги намирал, все пак не ми се иска плажът да е препълнен с моите проблеми :Д а и все пак си е достатъчно мръсен....
Иначе е разтоварващо, особено когато облаците се оцветени в едни прекрасни виолетови искрящи цветове... Много в красиво и зареждащо. Това море колко енергия е отмивало от мене.. ех :)
~H. Parallax~
Аватар
Child Of Nature
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 55
Регистриран на: 09 Юли 2007, 13:03
Местоположение: Bourgas

Мнениеот Child Of Nature » 25 Авг 2007, 23:03

Оупс... обърках се... :oops: И защо подяволите няма едит тука!!!
Ами ще се радвам ако си намерила нещо. По принцип гледам да носят послания и са под формата на разкази.
~H. Parallax~
Аватар
Child Of Nature
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 55
Регистриран на: 09 Юли 2007, 13:03
Местоположение: Bourgas


Назад към Магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта