Магическа пръчка за всичко!

Всяка друга магия, която не се вписва в останалите категории - Висша магия, Шаманизъм, Хрономагия, Древна Магия... всичко, за което се досетите. Тук можете да пишете за нови магически системи, вашите магически идеи.

Назад към Магия

Мнениеот Efrosina » 30 Мар 2007, 10:44

Трябва да се отреже пръчка от бъз с дължина 2 фута,по възможност гладка.В нощ на новолуние,след полунощ я вземи в ръка и обръщайки се на изток я подхвърли и хвани така,че да непадне на земята и кажи думи за заклинание на пръчката.Ще повториш 3 пъти тази церемония и я прибери за употреба за напред.

Тази рецепта я преписах от една книга на една моя приятелка.Обръщам се към вас,защото вие по ги разбирате тези неща!Въпросите ми са:
1-Какво се има предвид под магическа пръчка за всичко?Какво се очаква да прави и прави?
2-Какви думи за заклинание на пръчката да кажа?
3-Кога да кажа думите,преди или след като я подхвърля?
4-Пише че трябва да повторя 3 пъти церемонията!Какво се има предвид?3 поредни новолуния ли или наведнъж?И ако е така значи стават общо 4 новолуния или 4 подхвърляния с първото!Не мога да го разбера!Моля ви помогнете ми!
Аватар
Efrosina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 30 Мар 2007, 09:40
Местоположение: Sofiq

Мнениеот Марио » 30 Мар 2007, 11:44

Пълни глупости.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Efrosina » 30 Мар 2007, 12:38

:) Ами то беше от една книга на Пламен Румпалов!Не знам,защо му е да лъже,нали е маг?
Аватар
Efrosina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 30 Мар 2007, 09:40
Местоположение: Sofiq

Мнениеот Wizard » 30 Мар 2007, 14:58

Много добре мислиш Efrosina, над това което правиш :wink:

Определено има и други начини за това как да си направи Магическа пръчка.
Много е лесно някой (Маг) да ти отговори пълни глупости, но така или иначе ако не седна нещо да кажа, то май само ще си питате, ама ще е като глас в пусниня. Както и да е:

1. Най-вероятно, колегата е имал в предвид това, че тази пръчка ще ви бъде универсална и Би трябвало да ви служи като едно средство, за усилване на вашите желания.
2. Ако няма строго определени думи - трябва вие да си ги измислите.
3. Най-вероятно преди да я хвърлиш.
4. Помисли и направи ТОВА, което според Теб ти се стори най-правилно!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Efrosina » 30 Мар 2007, 17:32

Ще си помисля и ще видя как ще го направя!Много ти благодаря Wizard!
Аватар
Efrosina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 30 Мар 2007, 09:40
Местоположение: Sofiq

Мнениеот magica » 06 Апр 2007, 16:56

Крадено е като описание от класическите гримуари. Ей, много ПЛАГИАТИ се навъдиха по таз земя.

1-Какво се има предвид под магическа пръчка за всичко?Какво се очаква да прави и прави?


С оглед на факта, че текстът е ПРЕПРАВЯН и съответно НЕГОДЕН, а не в оригинал, ако ти не си маг, отговорът на въпроса ти е: НИЩО НЯМА ДА ПРАВИ.

2-Какви думи за заклинание на пръчката да кажа?


Магията не е заклинания и не е думи. Ако беше, всеки щеше да може да я прави. Можеш да кажеш всичко и да не направиш НИЩО, ако не си маг.

3-Кога да кажа думите,преди или след като я подхвърля?


Защо изобщо трябва да я подхвърляш?

4-Пише че трябва да повторя 3 пъти церемонията!Какво се има предвид?3 поредни новолуния ли или наведнъж?И ако е така значи стават общо 4 новолуния или 4 подхвърляния с първото!Не мога да го разбера!


Защо изобщо трябва да повтаряш 3 (ТРИ) пъти церемонията?

Виж сега. Има една много сигурна истина в магията и тя е, че ТРЯБВА ДА УМЕЕШ ТОВА, КОЕТО ПРАВИШ, СЛЕД ТОВА ТРЯБВА ДА ЗНАЕШ ЗАЩО ПРАВИШ ИМЕННО ТОВА, КОЕТО ПРАВИШ, А НЕ НЕЩО ДРУГО.

Аз лично ти предлагам първо да се научиш да задаваш ПРАВИЛНИТЕ въпроси, а след това да ПИТАШ. Иначе рискуваш да получиш НЕ ТЕЗИ ОТГОВОРИ, КОИТО ТИ ТРЯБВАТ.
Аватар
magica
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 62
Регистриран на: 06 Апр 2007, 15:51
Местоположение: някъде там при истината

Мнениеот Efrosina » 12 Апр 2007, 14:20

На ясно съм с всичко това,а въпросите съм си ги задала така,че отговорите да ми дадат информацията от която имам нужда!Все пак благодаря за съветите!
Аватар
Efrosina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 30 Мар 2007, 09:40
Местоположение: Sofiq


Назад към Магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта