Намерена магия на задушница на гроб

Всяка друга магия, която не се вписва в останалите категории - Висша магия, Шаманизъм, Хрономагия, Древна Магия... всичко, за което се досетите. Тук можете да пишете за нови магически системи, вашите магически идеи.

Назад към Магия

Мнениеот vaniag_va » 28 Май 2007, 14:39

[size=12] [/size][color=blue] [/color]
сега на задушница е намерена магия поставена в самия гроб- сапун набоден с карфици, катинар с ключета и надписи с мастило.Гробът е много стар, само на задушница ходим на него.Починалата е леля на майка ми и си няма никого.Интересува ме какво означават намерените неща и дали са към нашето семейство, тъй като в това село дето се казва не ни и знаят хората.
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ
Аватар
vaniag_va
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Май 2007, 14:18
Местоположение: Sofia

Мнениеот KAT » 28 Май 2007, 16:43

сега ще направя едно такова показно, но да знаете много ме мързи всъщност. Това дето пишеш че сте го намерили на гроба хубаво, ако е така наистина някой човек го е сложил. Но този който го е сложил той всъщност нищо не може да ви направи. Опасността идва от духа който се размотава около тези недоброжелателни за вас хора, защото ако духът реши може и да почнат да ви се случват лоши неща, НО ТОВА НЕ ИДВА ОТ НАПРАВЕНАТА МАГИЯ ОТ ЧОВЕК А ИДВА ОТ ДЕЙСТВИЯТА НА ДУХА.

Мен ако питаш всичките намерени глупости в първия контейнер и това е. Там не трябвало да се пипа, ако почнете да се вайкате духа може и да реши да ви направи нещо. Всичко опира до едни такива взаимоотношение между хората от които духовете печелят енергия.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот runner413 » 28 Май 2007, 18:40

абе ти да не би да си някакъв спиритист?!?!
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот KAT » 28 Май 2007, 20:33

не знам какво имаш впредвид точно под спиритист, ама гледам постнал си 5-6 ритуалчета, и да ти кажа нито едно от тези писания нещо може да стане от тях.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35


Назад към Магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта