огнени магии

Всяка друга магия, която не се вписва в останалите категории - Висша магия, Шаманизъм, Хрономагия, Древна Магия... всичко, за което се досетите. Тук можете да пишете за нови магически системи, вашите магически идеи.

Назад към Магия

Мнениеот bloody_tears » 27 Юни 2007, 11:25

Възмжно ли е да се пирзовава огън, да се контролира, пък и другите стихии? Ако е възможно, как?
Аватар
bloody_tears
 
Мнения: 5
Регистриран на: 27 Юни 2007, 11:22

Мнениеот ilusia » 27 Юни 2007, 12:41

Тръгваш от зад напред.
За призоваване не съм чувала , но не изключвам вероятността да може.
За контролиране , ами упражнявай се . Запали една свещ , гледай пламъкът й , играй си с нея , усети го.. после почни да го накланяш на една или друга страна... След няколко опита би могъл да я загасиш с поглед :) Успях да я загася но не съм правила опити да я паля.
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот DemonKiler » 27 Юни 2007, 12:56

ilusia написа:Тръгваш от зад напред.
За призоваване не съм чувала , но не изключвам вероятността да може.
За контролиране , ами упражнявай се . Запали една свещ , гледай пламъкът й , играй си с нея , усети го.. после почни да го накланяш на една или друга страна... След няколко опита би могъл да я загасиш с поглед :) Успях да я загася но не съм правила опити да я паля.
Тва се нарича пирокинеза
Аватар
DemonKiler
 
Мнения: 6
Регистриран на: 20 Мар 2007, 13:26

Мнениеот ilusia » 27 Юни 2007, 13:00

Вероятно , не съм на ясно как се нарича :)
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот dsims » 27 Юни 2007, 15:13

Видях темата и това че ilusia се е занимавал с пирокинеза. Искам само да те предопредя че това е много опасно. Има много записани случаи за хора самозапалващи се без да искат. Когато дори не са се упражнявали. Представи си какво ще стане ако имаш опит! Внимавай!

А сега по темата. Като казваш призоваване на огън имаш предвид появата му. Това е плутно свързано с контрола му. Ако искаш прави упражнението което ти каза Илюзия. Но и на теб ще кажа Внимавай! Ако искаш да научиш по-точно това упражнение и упражнения за други елементи влез тук http://themagiccircle.hit.bg/ . Ако имаш проблем с намирането им или нещо подобно пиши ми!

Само да отбележа че всички тези веномени с стихии спадат към видовете телекинези или още наричани кинези. Дано да съм ти полезен!
Аватар
dsims
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 25 Юни 2007, 19:19

Мнениеот bloody_tears » 28 Юни 2007, 07:13

Сайта го видях, мерси! Точно това търся, ама имам трудности с изразяването :roll: Друго сега не ми остава, освен да започна да се упражнявам :mrgreen: icon_thanks
Аватар
bloody_tears
 
Мнения: 5
Регистриран на: 27 Юни 2007, 11:22


Назад към Магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 10 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 10 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта