Черна Меркаба

Всяка друга магия, която не се вписва в останалите категории - Висша магия, Шаманизъм, Хрономагия, Древна Магия... всичко, за което се досетите. Тук можете да пишете за нови магически системи, вашите магически идеи.

Назад към Магия

Мнениеот runner413 » 14 Авг 2007, 11:01

Предполагам много от вас са запознати с техниката меркаба.Няма да говорим за нея, а за обратната и вариaция,която изглежда изключително малко хора знаят.
Не ви трябват никакви обезопасителни ритуалчета, понеже няма да ви свършат работа. Ефекта е необратим.
Застава се в затворена поза с кръстосани крака. Ръцете трябва да са хванати заедно, без значение как. Препоръчвам някаква 10-20минутна медитация за достигане на лек транс.
Започва се с визуално представяне на постепенно задвижващи се обръчи около вашето тяло като тяхната позиция съвпада с посоките на компаса включващи междинните им положения като например северо-изток. Тоест 4 обръча и 8 посоки.Обръчите се завъртат постепенно засилвайки се постоянно докато е възможно на практикуващия. Скоростта обаче трябва да достигне доста по голяма стойност.Максимума се определя от 4-тата чакра. Поради въртенето тя започва да се усеща изключително силно.В момента в който усетите ,че ще експлоадира, значи е момента за имплозията.
Номера е, когато достигнете максимума на възможностите си на завъртане да се концентрирате в самата чакра. От там засилването става от само себе си.
Та .. когато се достигне гореспоменатия момент на експлозия практикуващия визуално си представя как 4-тата му чакра се взривява като явлението Супернова! Откъдето следва момента на толкова силно изпразване, че чакрата остава празна за изключително дълго време(2-3дни).
Ефекти:
1.Уникално силно чувство за сила.
2.Радиация изразяваща се в кожни обриви(поне при мен)
3.Образува силна разрушителна аура.Вси4ки около вас се разболяват или им става лошо(пак поне при мен)
4.Действа невероятно разрушително включително и за практикуващия.
По мое мнение 3-4 успещни опита могат да са фатални.

Давам тази практика понеже съм я правил само 1 път от 2 опита.
Не питайте защо не искам да опитвам пак.
Все пак чувството на опиянение от самата сила дейсва по силно от наркотик
Така, това съм го взел от http://themagiccircle.hit.bg/ ! искам да помоля ако някой е наясно какви са тези обръчи , и какви са тези посоки в който се въртят да ми обясни , защото нищо не разбрах и много се обърках от това" 4 обръча и 8 посоки"! :?
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот In_darkness » 14 Авг 2007, 16:11

........предположение:
4 обръча (кръга) ти обгръшат тялото отгоре и отдолу
1. св-юг
2. из-зап
3. югозапад - североизток
4. югоизток северозапад
After the darkness comes the light
Аватар
In_darkness
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 26 Сеп 2004, 17:11
Местоположение: the darkest night

Мнениеот In_darkness » 14 Авг 2007, 16:16

бтв. забравих да напиша -
според мен тея положения са само в началото и всички се въртят с даден център около теб, т.е. около тебе , т.е. както ако беше просто 1 кръг се върти навсякъде и става сфера, само че и 4-те едновременно
.........
After the darkness comes the light
Аватар
In_darkness
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 26 Сеп 2004, 17:11
Местоположение: the darkest night

Мнениеот EvilOne » 14 Авг 2007, 16:23

По мое мнение има и по лесни,и по приятни методи и за:
а/придобиване на сила
б/унищожение
в/самоубийство
каква е идеята на ритуала ? о.о
Divide et impera
Аватар
EvilOne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 74
Регистриран на: 25 Юли 2007, 12:18

Мнениеот runner413 » 14 Авг 2007, 16:52

Ами и аз незнам точно каква е идеята му!Ама ми се стори много интересен , мощен и опасен , с две думи хареса ми!А какви са по-лесните и приятни начини?!Между другото обяснението на In_darkness изглежда логично!
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот In_darkness » 14 Авг 2007, 19:14

:oops: благодаря. :mrgreen:
.......между другото - каква ти беше позата на ръцете и краката?

btw. Това си е мое мнение, но мисля че "разрушителната сила" (т.е. неприятният ефект) идва от затворената поза и/или от "експлозията в чакрата " (защото не съм правила този ритуал, но съм си въртяла обръчи около себе си - 3 най много (с повече не мога да се съсредоточа) и ефекта е доста по различен - спокойствие и защитеност е чувството).

btw2. понякога , ако е много силна енергията, дори по принцип да не сава така може да ти стане лошо , да ти се гади и прочее (ама в тоя случай май не е точно тва) :oops:
After the darkness comes the light
Аватар
In_darkness
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 26 Сеп 2004, 17:11
Местоположение: the darkest night

Мнениеот runner413 » 14 Авг 2007, 19:55

Ами позата на краката е затворена а ръцете трябва да са хванати заедно.Аз също не съм го правил и немисля да го правя(е освен ако не реша да се самоубия и заедно с мен да затрия и половината град) :)
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот DarkAngel666 » 14 Авг 2007, 19:57

Вместо да гадаете, админа на сайта се връща спетември и ще отвори и онзи форум. Защо не го питате него?

ПС: Няма значение кое как правиш, индивидуалните промени на ритуали са за предпочитане.
Тук е място за много мъдра мисъл...
Аватар
DarkAngel666
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 228
Регистриран на: 17 Фев 2007, 15:25
Местоположение: На кръстопът

Мнениеот Марио » 15 Авг 2007, 11:11

runner413 написа:Предполагам много от вас са запознати с техниката меркаба.Няма да говорим за нея, а за обратната и вариaция,която изглежда изключително малко хора знаят.
Не ви трябват никакви обезопасителни ритуалчета, понеже няма да ви свършат работа. Ефекта е необратим.
Застава се в затворена поза с кръстосани крака. Ръцете трябва да са хванати заедно, без значение как. Препоръчвам някаква 10-20минутна медитация за достигане на лек транс.
Започва се с визуално представяне на постепенно задвижващи се обръчи около вашето тяло като тяхната позиция съвпада с посоките на компаса включващи междинните им положения като например северо-изток. Тоест 4 обръча и 8 посоки.Обръчите се завъртат постепенно засилвайки се постоянно докато е възможно на практикуващия. Скоростта обаче трябва да достигне доста по голяма стойност.Максимума се определя от 4-тата чакра. Поради въртенето тя започва да се усеща изключително силно.В момента в който усетите ,че ще експлоадира, значи е момента за имплозията.
Номера е, когато достигнете максимума на възможностите си на завъртане да се концентрирате в самата чакра. От там засилването става от само себе си.
Та .. когато се достигне гореспоменатия момент на експлозия практикуващия визуално си представя как 4-тата му чакра се взривява като явлението Супернова! Откъдето следва момента на толкова силно изпразване, че чакрата остава празна за изключително дълго време(2-3дни).
Ефекти:
1.Уникално силно чувство за сила.
2.Радиация изразяваща се в кожни обриви(поне при мен)
3.Образува силна разрушителна аура.Вси4ки около вас се разболяват или им става лошо(пак поне при мен)
4.Действа невероятно разрушително включително и за практикуващия.
По мое мнение 3-4 успещни опита могат да са фатални.

Давам тази практика понеже съм я правил само 1 път от 2 опита.
Не питайте защо не искам да опитвам пак.
Все пак чувството на опиянение от самата сила дейсва по силно от наркотик
Така, това съм го взел от http://themagiccircle.hit.bg/ ! искам да помоля ако някой е наясно какви са тези обръчи , и какви са тези посоки в който се въртят да ми обясни , защото нищо не разбрах и много се обърках от това" 4 обръча и 8 посоки"! :?


По-голяма глупост от това отдавна не бях срещал.

1-во - това няма нищо общо с меркаба медитацията.

2-ро - що за тъп човек трябва да бъдеш, че да се опиташ да си навредиш по този начин.

3-то
ткъдето следва момента на толкова силно изпразване, че чакрата остава празна за изключително дълго време(2-3дни).
Ефекти:
1.Уникално силно чувство за сила.


Незнам дали такова нещо е възможно да си "изпразниш чакрата", но дори и теоретично да е, не разбирам от къде по дяволите това "уникално чувство за сила"?? По-скоро уникално чувство на слабост.

Напълно безмислена практика.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот runner413 » 15 Авг 2007, 11:24

Това не съм го измислял аз.Само последните два реда са от мен.Щом смяташ , че е пълна глупост не го казвай на мен а на този който го е измислял(дал съм сайта от където съм го извадил)!
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот Марио » 15 Авг 2007, 12:41

Спокойно човеченце, знам че не ти со го писал/измислял. Извинявай за недорозомението. ;)
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Tamnia » 15 Авг 2007, 13:05

Напълно съм съгласен с Марио , това е глупост и то бая голема !
Аватар
Tamnia
 
Мнения: 5
Регистриран на: 25 Юли 2007, 18:17

Мнениеот In_darkness » 15 Авг 2007, 13:28

[whatever - загубих интерес]
..........в същност ако се замислиш , ако въпросната техника наистина работи по тоя начин въобще не е безсмислена - пробутваш я на някой и той се прецаква сам, без Ти да си правиш труда да му въздействаш по какъвто и да е начин....

.......... icon_occasion
After the darkness comes the light
Аватар
In_darkness
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 26 Сеп 2004, 17:11
Местоположение: the darkest night

Мнениеот runner413 » 15 Авг 2007, 16:47

И значи викате че това нестава за нищо и да не си губя времето?!Добре ще се доверя на предценката ви!
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта


Назад към Магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта