Медитация

Всяка друга магия, която не се вписва в останалите категории - Висша магия, Шаманизъм, Хрономагия, Древна Магия... всичко, за което се досетите. Тук можете да пишете за нови магически системи, вашите магически идеи.

Назад към Магия

Мнениеот Arhimikus » 30 Май 2008, 11:59

Препоръчва се да обединявате своите чакри по няколко пъти на ден. След кратки тренировки ще ти е необходимо да кажеш само едно „Обединете се” и чакрите ти ще се закачат в една. Този процес ще бъде описан напълно, повторно в приложението на книгата, и ние благодарим на Ариел за неговото разрешение.

Настани се удобно, дишай дълбоко и вдишвай дълбоко светлина в сърдечната чакра. При издишване си представяй, как сърдечната чакра се отваря и кръгообразно се разширява във всички посоки. Ти я разширяваш и присъединяваш към нея чакрите по двойки, вдишвайки и издишвайки при това: трета и пета, втора и шеста, първа и седма, омега и алфа (омега и алфа – чакрите до неотдавна бяха затворени, но сега са активирани. Омега чакрата (на около 20 см. под основата на гръбначния стълб) тя съединява с планетарното съзнание, трябва да се зазимявате с нея, а не с коренната чакра. Алфа-чакрата (на около 20 см. над главата) съединява с твоето светлинно тяло от пето измерение, осма и коленете ти, девета и глезените ти, десета и краката ти. Твоята обединена чакра става кълбо от златна светлина. Тя има диаметър от 6 до 15 метра и става център на твоето обединено поле, с диаметър до няколко километра. Твоят Аз – Дух съществува заедно с това обединено поле. Сега ти молиш своя собствен Аз – Дух да добави съответното количество от неговата енергия в твоето обединено поле, от основата на обединената чакра нагоре.

Ти можеш да отидеш по-далеч и да познаеш себе си като многоизмерна същност, разширявайки своята обединена чакра отвъд единадесета чакра (нивото на твоята групова душа) отвъд дванадесета (нивото на твоето Христово Аз), отвъд тринадесета чакра (Аз – Съм) отвъд Присъствието четиринадесета (Източника).


из: "Ръководство по Извисяване", Тони Стаббс
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот storm_woman » 14 Юли 2008, 11:41

И това непрекъснато трябва да се прави за да намериш своето аз и да откриеш своите сили ли??? :roll:
Аватар
storm_woman
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Юли 2008, 13:03

Мнениеот ludvig » 14 Юли 2008, 18:57

ахъм що не опиташ и с либер ммм но скоето и да пробваш трябва всекидневно упражнение и в началото е доста трудно като гледам на 18 има къде къде по забавни неща наи добре е да опиташ сега и като се откажеш да опиташ като станеш на 30 :))) шегичка разбира се
Аватар
ludvig
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 107
Регистриран на: 04 Май 2008, 12:56


Назад към Магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 8 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта