Рейки+

Всяка друга магия, която не се вписва в останалите категории - Висша магия, Шаманизъм, Хрономагия, Древна Магия... всичко, за което се досетите. Тук можете да пишете за нови магически системи, вашите магически идеи.

Мнениеот rain » 06 Авг 2009, 13:46

Lord Voldemor написа:мирише ми на професионална дискриминация...съмнявам се че в този форум някой притежава и половината от Рейки уменията ми...не ме дразнете с неподготвени изказвания...


След направената проверка от моя страна в модераторския панел, не установих някой въобще
да е трил в тази тема, така че по-спокойно. За уменията, на думи всеки може много неща да
направи... но това няма да ни впечатли. Ако ще се дърлите тук, директно трия цялата тема.
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот МагНаско » 08 Авг 2009, 15:49

Енергията следва мисълта , макар че се повтарям с това твърдения и ще ми кажете че всеки един в областта го знае това неправи изключение и при Рейки . Символите са просто едни ключове мога да кажа че и самото им споменаване отключва определената вибрация нетрябва дори и да се чертаят /те са поскоро да настроят оператора за работата му с определената енергия/.
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот Lord Voldemor » 08 Авг 2009, 16:01

Точно така,МагНаско,с уточненито,че „чертаенето" става именно в ума,
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот cubanos » 19 Авг 2010, 13:21

МагНаско написа:На този етап мога да добавя че едно посвещение в Шамбала също би помогнало на Рейки мастерите и на ползващите Рейки второ ниво ,.

Въпроса ми е към всички, разбрах че символите на Рейки пречат за посвещение в Шамбала, вие какво мислите?
Аватар
cubanos
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Авг 2010, 07:55

Мнениеот Lord Voldemor » 04 Сеп 2010, 16:29

Чак сега виждам въпросът ти-посвещението в Рейки по никакъв начин не влиза в противоречие с енергиите на Шамбала-на определени места те дори се припокриват,допълват.В известен смисъл всеки значим духовен акт е своебразно посвещение в Шамбала-това е планетарен енергиен източник,чието повсеместно въздействие не се влияе от това дали си шаман,ислямист или хаотист.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот МагНаско » 06 Юни 2011, 14:32

Двете системи Рейки и Шамбала се припокриват и нямат никакъв конфликт помежду си , така че след настройка в Рейки може да преминете към Шамбала без да има никакви проблеми .
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Предишна

Назад към Магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта