Повече сила, късмет и т.н.-ето го и решението

Всяка друга магия, която не се вписва в останалите категории - Висша магия, Шаманизъм, Хрономагия, Древна Магия... всичко, за което се досетите. Тук можете да пишете за нови магически системи, вашите магически идеи.

Назад към Магия

Мнениеот LordKasaiel » 28 Апр 2010, 06:51

Ако усещате, че не ви върви и сякаш самата реалност е против вас или пък просто ви трябва повече сила, в този пост ще предложа няколко мои варианта за превъзмогването на тези ситуации. Подканвам всички, които имат опит в тази насока да постват тук своите решения (стига те да не присъстват в друга тема). Така ще може да се получи една интересна дискусия.

Ето и първият вариант, който ще предложа за момента:
Вземете пергамент или обикновена хартия, която в продължение на 40 дни сте окаждали с благовоние или сте пръскали със светена вода (открил съм в практиката ми, че и така ритуалите стават много добре :wink: ). С осветено по някакъв начин мастило (лично аз в този ритуал правя инвокация на Майката природа да освети мастилото и го оставям за една нощ заровено под земята в близост до някое старо дърво) напишете следните знаци в часовете и дните на Меркурий (можете да ги вземете от Ключът на Соломон, интернет или тук някъде трябва да има подобна тема, ако ли не ми пишете на ЛС):

1)Първи вариант:
"ατ ανγ δαιγδιγ σαριλι αγυσιν παταασιν δι ναηαν νγ ακιν γαλιτ ατ λακασ."
Текста е на Филипински и е написан с гръцки букви. Ето и Филипинското звучене + българското(така и е в другите три реда от символите):
"at ang daigdig sarili ayusin pataasin di unahan ng akin galit at lakas."- " И земята се разклати пред гнева и мощта ми."

"ατ ανγ βαυβαυιν ατ καραγαταν νασαιν ιηιςαλαυ δαηιλ σα ακο κθνγ ακο ωοντ ιτο."
"at ang baybayin at karagatan nasain ihiwalay dahil sa ako kung ako wont ito."-" И моретата и океаните ще се разделят за мен, ако го искам.

"ανγ καλικασαν νασαιν λαγι τθμθλονγ ακο."
"ang kalikasan nasain lagi tumulong ako."-"Природата винаги ще ми помага."

"ανγ δαιγδιγ αυ δι ακιν μακιτα."
"ang daigdig ay di akin makita."-"Светът е на моя страна."

Заровете листа за 7 дена и след това го носете в себе си винаги, когато се чувствате неуверени или имате нужда от малко късмет...


2)Втори вариянт-същия като грония, текстовете са едно към едно, но заклинателната част не е на гръцки, а на арабски.

"شف شىل يشهليهل سشقهمه شغعسهى حشفششسهى يه عىشاشى ىل شنهى لشمهف شف مشنشس "
"شف شىل لاشغلاشغهى شف نشقشلشفشى ىشسشهى هاهصشمشغ يشاهم سش شنخ نعىل شنخ صخىف هفخز"
"شىل نشمهنشسشى ىشسشهى مشله فعةعمخىل شنخ"
"شىل يشهليهل شغ يه شنهى ةشنهفش"

Бележка: Опитал съм се максимално да запазя особеностите на всички езици при преминаването им един в друг.

Бележка2: От приложения български текст можете да си ги направите както искате.

Бележка3: Би ми било интересно да видя и други непоствани досега вариянти за постигането на подобна цел icon_flowerface

П.С. Може и да съм сбъркал къде да постна темата, може би беше подходяща и за раздел Магия, но накрая реших да е тука, заради естеството на магията. По натам ще пусна още идеи по тази тема. Моля бъдете активни, за да се получи една интересна и ползотворна дискусия.
'r dywyllwch ardalydd
Аватар
LordKasaiel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 20 Апр 2010, 09:09

Мнениеот green_water » 08 Дек 2010, 22:24

Написаното с гръцки букви и начина по който се чете се размиват
ние сме на всеки километър
Аватар
green_water
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 29
Регистриран на: 13 Дек 2007, 17:45

Мнениеот LordKasaiel » 03 Яну 2011, 16:17

Ами първо ще кажа, че никъде не се изисква да произнасяш текста. Второ съм уточнил, че ако ти харесва идеята можеш да я приложиш на удобен за теб език като използваш приложения български превод.
'r dywyllwch ardalydd
Аватар
LordKasaiel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 20 Апр 2010, 09:09


Назад към Магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта