Светлинни кодове или Златните кодове на Шамбала

Всяка друга магия, която не се вписва в останалите категории - Висша магия, Шаманизъм, Хрономагия, Древна Магия... всичко, за което се досетите. Тук можете да пишете за нови магически системи, вашите магически идеи.

Назад към Магия

Мнениеот NEVIDIMIQ » 14 Юли 2010, 01:12

Незнам дали това е точният раздел, но предполагам, че е.

Това, което искам да споделя с вас, се нарича "Златните кодове на Шамбала" или още "Светлинни кодове".

Ето и цитат от ИЗТОЧНИКА ми:

Става дума за особено силни кодове на Светлината с впечатляваща динамика и енергия, които са оказали положително въздействие върху много хора, които са ги използвали ежедневно /самостоятелно или в съчетание/. Използването им не изисква предварителна подготовка или знания. Можете да използвате Златните Кодове на Шамбала без страх и с много любов.
Тези Кодове са чиста Светлина!
Всеки Златен Код е изключително положителен и засилва аурата и цялата енергиина система с незабавно въздействие върху физическото тяло, психиката и духовността, тъй като отваря в нас /около нас едно чисто пространство от жизненост, от чиста Светлина и непорочна духовна любов. Всички Светлинни Кодове могат да бъдат използвани паралелно с рейки, с медитация или самостоятелно, като цялостна духовна и енергийна система за лично развитие.
Важно е да се отбележи, че може да бъдат използвани от всички – не е необходимо да има някой Рейки или други умения и знания.
Опитайте ги – ще бъдете изненадани положително.
Златните Кодове на Шамбала са много силни инструменти в нашето ежедневие, тъй като с тях можем да засилим страни от нашия живот, които имат нужда от енергия: приятелство, талант, сила, самочувствие, съзидателност, енергия и жизненост, чистота, изобилие, свобода, връзки, духовност, радост, вътрешен мир!
Прилагайте ги свободно с Отворен Ум и много Любов!


Както става ясно --> Не е нужна специална подготовка..
За заинтересованите, ще предоставя някои от тези кодове:

Шабалла 3383 за тонус на приятелството.
Шабалла 3322 за тонус на съзиданието, таланта, силата, самочувствието, самооценката.
Шабалла 3377 за тонус на енергията, настроение, жизненост.
Шабалла 3366 за тонус на изчистването, духовни мистерии, знания.
Шабалла 3344 за тонус, осъществяване, успех, изобилие.
Шабалла 33 88 99 за тонус на любов, патос, привличане, връзки, дружба.
Шабалла 3310 за тонус на тялото.
Шабалла 3312 за тонус на просветлението, духовност.
Шабалла 3313 за тонус за късмета, синхрон, рои
Шабалла 3388 за тонус за хармония, мир, спокойствие, свобода.
Шабалла 3393 за тонус на радостта, щастие.
Шабалла 884 терапия на вътрешното дете
Шабалла 1111111111 терапия на дете
Шабалла 222 терапия на животни
Шабалла 771 терапия на растения
Шабалла 0721 терапия SOS!
Шабалла 0011 терапия на миналото
Шабалла 9900 терапия на бъдещето
Шабалла 111211 холографна/квантова терапия и чистене
Шабалла 4488 мнократна терапия на нивата
Шабалла 4949 увеличен поток енергия


Но нека обясня, как точно се използват -->

Прочетете всички кодове заедно или само този, който ви интересува и допада, три или повече пъти. Четете бавно и медитативно. Подчертайте с тон всяка дума и число. Винаги четете думата „Шамбалла” и значението на кода. Пример: четем „Шамбалла 3383 усилване на приятелството”. Числата четем както ги възприемаме в определения момент, т.е. „трийсет и три, осемдесет и три” или „три- три, осем – три” и т.н. Същото така, прочитаме кода /който ни интересува/ три или повече пъти /няма ограничения/ и наблюдаваме неговото влияние: как се чувстваме, какво се случва в нас и около нас и т.н. Проследяваме дали кодът донася промени в нашия живот. Използваме го ежедневно в продължение на поне един месец. Колкото повече пъти на ден го използваме, толкова по-добре. Можете да го произнасяте на ум, за предпочитане гласно, така, че да чувате думите и числата и да въздейства пълната сила на дадения код.


    Опитайте ги, ще останете изненадани, казвам го от личен опит, защото аз лично ползвам
    "4949" и при мен ефекта е доста значителен!

Моля споделете вашите мнения относно -- Преди, Повреме и След >>> Успех!
Изображение
Аватар
NEVIDIMIQ
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 23 Май 2007, 13:52

Мнениеот Satanistra » 16 Юли 2010, 11:32

Това е страхотно. Преди време ми попадна подобна статия. Лично на мен ми допадна още при първия прочит.
Emulari Ameno...
Аватар
Satanistra
 
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Юли 2010, 13:25
Местоположение: Hell

Мнениеот Trismegist » 17 Юли 2010, 10:47

Какъв е източникът на това знание?
И можеш ли да дадеш още кодове - тъй като ми се струва, че това е малка част от тях.
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот Nemezius » 17 Юли 2010, 22:54

NEVIDIMIQ написа:Източника на информацията ми, е прекалено смесен


И по-точно? "Прекалено смесен" предполага доста източници- би ли посочил поне някои от тях?
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот NEVIDIMIQ » 17 Юли 2010, 23:40

Nemezius написа:
NEVIDIMIQ написа:Източника на информацията ми, е прекалено смесен


И по-точно? "Прекалено смесен" предполага доста източници- би ли посочил поне някои от тях?



??? В Началния пост съм задал линк...откъдето можете да се ориентирате (ще срещнете думата като Shaballa и Шамбалла - аз написах това което работи за мен, и което се предполага да работи и за останалите)

В случая е важна самата мисъл върху думите, отколкото самите думи... Те са още един начин да изразим мислите си (и тези на великите сили) все пак.
Изображение
Аватар
NEVIDIMIQ
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 23 Май 2007, 13:52

Мнениеот Nemezius » 18 Юли 2010, 20:05

т.е. поредните г******и в стил Рейки, според които медитация е да седнеш и в продължение на 5 минути да си повтаряш "кундалини рейки медитирам" и това те наричат медитиране, когато то всъщност си е повтаряне на мантра- спокойно, свикнали сме в подобни обърквания на наименования.

П.П.: Посоченото е точен цитат от курс за обучение по "Кундалини рейки", което, разбира се, се оказа толкова работещо с кундалини, колкото и баба ми с рапидограф, но това е отделна тема.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот NEVIDIMIQ » 18 Юли 2010, 20:17

Честно да си кажа, нямам никакво отношение относно това с какво точно работят тези "кодове", Но целта е да предоставя информацията на по-широк кръг от хора, за да помогна по някакъв начин. Натъкнах се на информацията относно тези кодове случайно и реших да пробвам.. относно историята им и точно какво представляват - не съм се интересувал, но знам, че имат ефект, това е и причината поради, която ги постнах :)

Каквото е имало за изяснение - изяснено. От тук нататъка, се надявам мнения да има само по съответното действие на дадените от мен по-горе кодове, успех!
Изображение
Аватар
NEVIDIMIQ
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 23 Май 2007, 13:52

Мнениеот Nemezius » 18 Юли 2010, 20:58

Аз до тук не виждам въпрос, който да не е по темата- иначе до сега да е бил изтрит ;)
Интересно е обаче по какво съдиш, че работят- споменаваш в първия пост само
аз лично ползвам "4949" и при мен ефекта е доста значителен

което е доста неясно и относително- по какво съдиш, че работят- нима си замервал увеличението на потоците, или е просто защото си по-жизнен? Да не се възприема като заяждане- въпросите са по темата и ефектите от опит с тези "кодове", в това число и на каква основа са ефектите. Все пак такова нещо като "увеличен поток енергия" е трудно за отбелязване, предвид липсата на чисто физическо проявление, което да изключва наличието на въздействие от настроения и/или плацебо-ефекти от мантруването и самовнушение. Та, има ли някакви факти, които би споделил в направление "Това работи- постигна се това и това"?
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Luxe0n » 18 Юли 2010, 22:36

Доста добра статия . Хареса ми от пръв поглед .. Мерсии :P
Nothing is impossible
Аватар
Luxe0n
 
Мнения: 4
Регистриран на: 18 Юли 2010, 11:10
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот NEVIDIMIQ » 19 Юли 2010, 11:12

Nemezius написа:Аз до тук не виждам въпрос, който да не е по темата- иначе до сега да е бил изтрит ;)
Интересно е обаче по какво съдиш, че работят- споменаваш в първия пост само
аз лично ползвам "4949" и при мен ефекта е доста значителен

което е доста неясно и относително- по какво съдиш, че работят- нима си замервал увеличението на потоците, или е просто защото си по-жизнен? Да не се възприема като заяждане- въпросите са по темата и ефектите от опит с тези "кодове", в това число и на каква основа са ефектите. Все пак такова нещо като "увеличен поток енергия" е трудно за отбелязване, предвид липсата на чисто физическо проявление, което да изключва наличието на въздействие от настроения и/или плацебо-ефекти от мантруването и самовнушение. Та, има ли някакви факти, които би споделил в направление "Това работи- постигна се това и това"?


Ами, към последният ти въпрос - По време на медитативно упражнение за чакрите на ръцете, което изпълнявам всекидневно - вследствие на което съм наясно, горе-долу какво количество енергия мога да изпускам максимално... след като започнах тези кодове, първо реших да ги изпробвам, за да не предоставям информация за вятърничави работи... това се случи преди около месец и половина... постепенно през седмица-две, започнах да усещам повече енергия между дланите си, като при това не мога да кажа дали е играло роля самовнушението... С течение на времето енергията продължава да се увеличава дори днес --> според мен дадения код "4949" е предназначен за усилване на самия поток от енергия във вид на скорост на излъчване, а не за увеличаване на самия поток. Това е което усещам - ако има нещо което съм пропуснал, моля да зададете въпрос към мен.
Изображение
Аватар
NEVIDIMIQ
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 23 Май 2007, 13:52

Мнениеот Nemezius » 19 Юли 2010, 17:09

Честно казано, не мисля, че е от кодовете- сам казваш, че редовно работиш чрез медитации в/у чакрите на ръцете и самото излъчване- дори и без кодовете, е съвсем нормално да е засили работата с тях. Не искам да те разочарован, но не е от кодовете- същото го наблюдавам при доста други, които са работели по без кодовете и постигат сходни резултати за същото време при системна работа(т.е. поне веднъж на ден).
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот NEVIDIMIQ » 19 Юли 2010, 19:29

И аз предполагам, че е така както казваш - не съм разочарован.. но все пак нека бъде изложена информацията в форума :)
Изображение
Аватар
NEVIDIMIQ
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 23 Май 2007, 13:52

Мнениеот eXPerience » 19 Юли 2010, 20:09

Кодовете, свързани с вътрешни усещания, като "радост", "спокойствие" и т.н., при мен работят почти светкавично. icon_eusa_dance А дали е самовнушение или не - не ме интерсува особено, след като все пак съм постигнал целта. Относно приятелство и връзки - няколко интернет запознанства броят ли се? Е за няколко дни при мен потръгна толкова. :) Повече ефект може би ще има след повече време.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот МагНаско » 06 Юни 2011, 15:01

Енергията следва мисълта , достатъчно е да има налице намерение и кодове не са ви необходими за постигане на резултат. При някой хора е необходим "външен" стимолант или кодове фрази мантри за да постигнат резултат което не е лошо въпрос на лична практика е . А що се отнася до Кундалини Рейки едва след като човек усвои добре мастерската степен в Рейки може да бъде настроен в Кундалини Рейки и определено пробуждането на кундалини нестава с една мантра или медитация неслучайно самата система е на 9 нива или подруг начин казано се преминава през 9 етапа на обучение .

За съжаление в Бг настройки в Рейки Шамбала и други подобни системи се превърна в пазарна икономика последните 10 години и около 90-95 процента от хората получили настройка/инициация в дадената система не са отлепили и първото и ниво макар мастерите им да им казват че са усвоили нещо повече.
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58


Назад към Магия

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта