Тук реших да споделя моята история за моите дарби;)))

Всяка друга магия, която не се вписва в останалите категории - Висша магия, Шаманизъм, Хрономагия, Древна Магия... всичко, за което се досетите. Тук можете да пишете за нови магически системи, вашите магически идеи.

Назад към Магия

Мнениеот Sekhmet » 17 Апр 2023, 08:15

Здравейте!:) Ще Ви разкажа моята история.Преди много години усещах с интуиция какво ще се случи.Имах лошо предчувствие,ако ще се случи някаква лоша ситуация.Виждах на кафе картини.Гледах на кафе,но не виждах с трето око.Нямах видения преди да катастрофирам с колата.На кафе виждах картини и случки.Преди години гледах на кафе на една приятелка.Имаше картина на една жена в нейното кафе и един мъж седнали на едно килимче сред природата.После ги видях в кафето, като се возят на една лодка.Имаше до тях една ножица в кафето,това са символични знаци. После моята приятелка замина за Америка.Започна да работи при една жена.Тази жена имала дъщеря и те станали приятелки.Дъщерята на нейната шевка имала връзка с един мъж.Ходили на пикник сред природата и после се возили на кораб.След няколко месеца те се разделили.Ножицата значи раздяла,която съм видяла в кафето.Това което съм видяла в кафето е било,това което се е случило на нейната приятелка от Америка.Имала съм случай в който съм намирала магия.Преди години бях на гости на моя приятелка.Пихме кафе и гледахме телевизия.Искахме да отидем някъде на кафене.Отидохме да се преоблече в спалнята.Когато влязохме да се преоблече усетих много лошо пречувстиве и усетих да изляза от стаята.Тогава видях с картини как зад гардероба има залепен предмет и той е отрицателна енергия.Те знаят,че съм екстрасенс.Извадиха дрехите и преместиха гардероба.Имаше залепено кълбо с конци и косми и други предмети.Нейният баща имал любовница и тя му направила магия.След месеци майка и се раздели с нейният баща.Аз ги виждам магиите и ме викат да ги намирам.Имах един случай, в който се прибрах в моят град.Застанах пред блока и усетих много лошо предчувствие,че ще се случи някоя лоша случка.Казах на мажът ми той си провери гумите на колата,защото си мислеше,че някоя гума може да е спукана и стане някоя катастрофа.Не беше от колата.Гледах към една поляна и там усетих много лошо събитие.Ходихме при майка ми на гости и се прибрахме след два дни.Майка ми след няколко дни звънна да каже,че едно момиче се е самоубило от покрива на блока и е паднало в поляната която казах,че ще става много лошо събитиe.Виждам няколко дена предварително когато ще стане нещастие.Усещам и кога някой човек ще умре.Усещам и предварително знам,че до няколко дена ще ми каже,че някой ще умре.Ако има заметресение,пак знам предварително.Виждам картини,че ще има заметресение и после има.
Незаземен значи когато част от душата ти не е в тялото ти.Например когато гледаш филм и ти е много интересен,ако някой ти каже името се стряскаш,защото си много уснесена във филма.Умът ти е като в медитация.Когато отидеш душевно някъде,ако някой те стресне се заземяваш.Душата се връща, за да се защити.Например от разтояние усещам водата дали е топла или студена.Ако ми стане топло е топла и усещам без да я пипам.Така ходя в акаша банката с информация.Тя е от златисти нишки,не от тухли.Има шкафове с равтове с информация с навити рула листи.В тях е записана информацията за съдбите на приятели. Аз oтивам с душа и си чета вижда се като мисли които са енергия.
Например моя приятелка преди години ми беше дала снимка на нея и нейн приятел.Слагам нейната снимка на екрана на компютъра и неговата снимка до нейната и имам видения.Те се разделиха.Видях,че до число шест той ще се върне при нея.Тя ми каза,че той се е върнал след шест месеца при нея.Тя има друг мъж от който има дете.Когато беше бременна и казах,че детето ще бъде момиче и кой месец ще се роди.Имах и две съквартирантки на едната казах,че ще се омъжи и ще се разведе и след години ще се омъжи още един път.След години се ожени,но имаха проблеми с нейният мъж и заради това се разведоха.Когато видях снимката на другата ми съквартирантка,видях че ще се запознае с мъж,който е с много светли очи и светла коса и живее в друга държава.Тя след години се качи да работи по корабите.След седем години се запозна с рус мъж със светли очи на кораба,който бил чужденец.Тя сега живее с него и имат момиченце.

Аз имам познат,който когато дойде в моят духовен център усеща хармония и се прозява,когато архангелите го прочистват или лекуват.Когато се помоля да го излекуват от негови болести виждам къде има нужда да го лекуват и му казвам предварително къде има нужда да го изчистят от отрицателна енергия и го лекуват.Например един път му се беше схванал гърбът и той не ми го беше казал,но видях на картини и го попитах боли ли те гърбът и той ми отговори:"Да".Каза,че най вероятно е настинал.Той ходи в спортна зала и е възможно докато вдига тежести да си е натоварил гърбът или е стоял изгърбен на стола няколко часа.

Има един познат с който си писах и по негова снимка видях,че ръката му свети в сиво и го попитах дали го боли ръката и той сподели,че си е счупил ръката и тя е била в гипс преди няколко седмици.Вижда с
Има един познат с който си писах и по негова снимка видях,че ръката му свети в сиво и го попитах дали го боли ръката и той сподели,че си е счупил ръката и тя е била в гипс преди няколко седмици.Вижда се като енергиен блокаж,защото травмата още не е зарастнала.Намирала съм изгубени предмети.Аз си бях изгубила студентската книжка в апартамента и не можех да я намеря къде съм я сложила.Проверих с видения и видях,че е в някаква торбичка вътре с други листи.Намерих я в торбичка с документите на моята съквартирантка,тя я прибрала без да види,че е моя.Публикувам тук темата,защото искам да се запозная със сродни души,които имат такива способности.Вече не се занимавам с гадаене на бъдеще,защото сега пиша и издавам книги на духовна тематика и не ми остава такова свободно време.Искам да споделя,че мога да съм полезна на хората да проверя дали някой има влияние и да му дам молитви за изчистване на влиянията и ако има блокирана дарба мога да му дам съвети и молитви,за да премахне блокажите си да използва дарбата си.Понякога хората носят блокажи от минал живот и дарбата им е блокирана,но съм помагала на много хора да си махнат тези блокажи и отново да я използват.Не вземам финанси затова.Така искам да давам от душа и да служа на хората.Пиша тук,защото аз и мои приятели искаме да се запознаем с още такива хора които се интересуват от такива неща и ,защото сме психолози и имаме едни проекти за изпълнение и искаме да се запознаем с хора с добра душа и да ги осъществим.Приятен ден от Мен!:))))
Аватар
Sekhmet
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Мар 2023, 15:52

Мнениеот DooMsTDAY » 09 Окт 2023, 20:21

Здравей,

Хубава история : ).
Би ли споделила повече информация за проектите.
Това с предчуствията често се появява и е леко плашещо, тъй като се губи интерес от земния свят.
Ако човек има цялота информация за света около себе си, той може да изчисли бъдещето, не просто да го предскаже. И то вече се прави от смарт технологиите, могат да те пратят на определено, място и да си мислиш, че ти си си го избрал.
Всеки който е 'търсещ', ще открие много съвпадения и неща, които е видял преди да са се случили.
Или по-друг начин представено - всичко вече се е случило и не се е едновременно и сме в една безкрайна трансофрмиция на енергия и презскачаме от матрица в матрица

Реших да коментирам понеже видях рус мъж със сини очи, само дето не съм се качвал на кораб, може би трябва :)

Приятен живот!
Аватар
DooMsTDAY
 
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Окт 2023, 19:42


Назад към Магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта