Есенна среща на паганисти в София

Новините в MagicGateBg! Ако искате да споделите с всички нас някаква новина относно магията, важно събитие, можете да го правите тук.

Модератор: debika

Назад към Новини

Мнениеот Elektra » 16 Окт 2016, 08:27

Pagan Federation International България организира есенна среща в София на всички, интересуващи се от съвременно и древно езичество, ритуали, обичаи и т.н.

Ето и повече са срещата:
"На 29.10.2016 събота от 17:00ч в Irish Harp ще се проведе среща на PFI България.

Ще седнем на чаша топъл шоколад и ще си поговорим за съвременното езичество, магическите символи съпътстващи есента, празниците свързани с последната жътва и почитта към мъртвите, както и за разнообразни теми от сферата на езотериката.

Идеята е да се съберем, да споделим сходните си интереси и да обсъдим бъдещи срещи."


Ето я и страничката на събитието във Фейсбук: https://www.facebook.com/events/346641779012541/

icon_flowerface
В търсене на Истината!
Аватар
Elektra
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 17 Окт 2008, 12:12
Местоположение: София

Мнениеот wanderer » 03 Ное 2016, 23:03

Точно "навреме" идвам във вашия форум, в смисъл пропуснал съм тази среща. Дано е била интересна.
Аватар
wanderer
 
Мнения: 6
Регистриран на: 31 Окт 2016, 14:44

Мнениеот myurid » 07 Ное 2016, 11:00

Да беше доста интерена. Всъщност лично за мен беше най-интересната от всички срещи които паган-федерейшън е организирала досега. Запознах се с нови хора, че и даже успях да се видя с които не се бях виждал от известно време.

Но не се ядосвай за пропуска - средата на декември пак ще организират, просто им следи страницата или... ще чакаме да ни кажат тук пак ;)
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот wanderer » 09 Ное 2016, 22:19

Добре, ще почакам за следваща среща.
Аватар
wanderer
 
Мнения: 6
Регистриран на: 31 Окт 2016, 14:44


Назад към Новини

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта