Някой знае ли ... спешно

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот svet-le-to » 19 Мар 2008, 17:44

Някой знае ли дали има магия с която може да накараш някой да забрави определен момент или определен период....
Аватар
svet-le-to
 
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Фев 2008, 14:52

Мнениеот ivo333 » 19 Мар 2008, 18:18

Аз не съм чувал за ритуал, но за така наречената манипулация. Това е нещо като кинеза, която повечето хора получават като дарба. Други я научават. С нея можеш да манипулираш ума на хората. Можеш освен да триеш и да слагаш фалшиви спомени на някой човек. Да не забравяме и четенето на мисли. Телепатията е по-развитата манипулация. Знам, че не ти помогнах много, но просто изразявам мнение по определения въпрос.

П.П. Само да се утоня, че не става въпрос за Манипулатори като характер.
Аватар
ivo333
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 24
Регистриран на: 04 Мар 2008, 17:49

Мнениеот svet-le-to » 19 Мар 2008, 18:30

ivo333 написа:Аз не съм чувал за ритуал, но за така наречената манипулация. Това е нещо като кинеза, която повечето хора получават като дарба. Други я научават. С нея можеш да манипулираш ума на хората. Можеш освен да триеш и да слагаш фалшиви спомени на някой човек. Да не забравяме и четенето на мисли. Телепатията е по-развитата манипулация. Знам, че не ти помогнах много, но просто изразявам мнение по определения въпрос.

П.П. Само да се утоня, че не става въпрос за Манипулатори като характер.


знаеш ли къде мога да прочета нещо повече за този вид кинеза .... книга или статия защото намерих всички видове кинеза ,но не и тази ще се радвам на малко помощ... все пак ако някой знае някакъв ртуал да пише...
Аватар
svet-le-to
 
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Фев 2008, 14:52

Мнениеот avanabil » 19 Мар 2008, 20:12

svet-le-to написа:Някой знае ли дали има магия с която може да накараш някой да забрави определен момент или определен период....


Не мисля, че ритуал ще ти помогне. Но има различни начини за активно енергийно въздействие, чрез които да се постигне манипулиране на събитията и образите в съзнанието. Разбира се, това е техника, която трябва да бъде отработена във времето.
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот MrFaust » 19 Мар 2008, 23:41

Според някои древни очерци за " Александрийската библиотека " , писани от халикарнаските хронисти след смърта на Птоломей , в Александийската библиотека са се съхранявали редица магически практики ... Една от тях известна като заклинанието за ЗАБРАВА , е намирала широко приложение в древните ритуали на Ахеменидите завладените почти 40 години по рано от Александър ... След разпада на империята на последния се счита , че цялото знание на Ахеменидските магове е било пренесено от Птоломей в библиотеката на новоиздигналя се град , която по-късно за жалост е изгорена , заедно със всички писмена - " цялото знание на света " ( както са определяли съдържанието и древните ) от войските на Гай Юлий - Цезар ... Така цялото това богатство е изгубено безвъзвратно ... Само в митовете на древните ахемениди се обрисува що до някаква степен , споменатата вече магическа практика , според тях , тя е била лично използвана от "царя-бог" след завлядяването на народите обитаващи поречието на р.Инд и древна Патрия , като по този начин , владетелят на ахеменидите е подчинявал на волята си водачите на всичките " 1000 нации " ... За жалост , начинът на осъществяване на този , така да го наречем , " ритуал " е загубен , може би , завинаги ... Единствените останали описания , а те са изключително малко , свидетелстват за използването на АСТРАЛНА ПРОЕКЦИЯ , като способ за постигането ...

Всъщност астралната проекция , може да има множество приложения и едно от тях е манипулирането на представите , това означава че чрез овладяване на астралната проекция и прилагането и , би могъл/а да се опиташ да постигнеш това , което желаеш ... Но определено , това е нелеко начинание ... Помисли си дали си заслужава времето и усилията , за постигането на тази цел която имаш , а и помисли защо искаш да накараш този "някой" да забрави определен момент или период , не е ли по-добре да поставиш сам началото на нов период , на нова страница , която да измести старата , да наслагваш ново , върху старото , докато то се покрие и загуби под новото ... Защото човеешките спомени са всъщност продукт на нашите възприятия , просто новата представа отрича тази запазена в спомена , което го изтласква на заден план в съзнането и замества мястото му с новата представа ... ;)


с уважение : MrFaust
In hoc signo vinces
Аватар
MrFaust
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 99
Регистриран на: 13 Авг 2007, 20:36

Мнениеот Black » 23 Мар 2008, 19:31

Незнам защо се хвърляте и за най-малкото из дебелите книги да ровите,като има много по-лесен и рационален подход.Има един много ефективен и сравнително лесен начин за манипулация и му викат хипнотизиране....не ви трябват ритуали или дарби,има си прости техники за манипулация. :wink: Единствения минус е ,че не всеки се поддава на хипноза.
Аватар
Black
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 63
Регистриран на: 23 Мар 2008, 16:20

Мнениеот ultramarin » 05 Юни 2008, 07:41

Някой знае ли дали има магия с която може да накараш някой да забрави определен момент или определен период....
а за какво ти е?
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот Macabre » 05 Юни 2008, 07:44

Mind control........само че трябва доста време за да се научиш и да го усвоиш добре.И на мен ми трябваше но с времето на човека му изхвърча от главата.
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот lilabel » 05 Юни 2008, 13:07

Има такова заклинание, само че то действа на цялата памет...т.е. човека може да забрави дори името си...
Аватар
lilabel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 11 Мар 2008, 20:33

Мнениеот raflo » 05 Юни 2008, 20:32

lilabel кажи го де
Аватар
raflo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 07 Май 2008, 13:34

Мнениеот BallFace » 06 Юни 2008, 10:45

raflo написа:lilabel кажи го де
На теб ще ти ли е приятно някой така да ти провали живота :roll: :wink:
По темата: според мен телепатията ще свърши работа :roll: Такова заклинание не съм чувал.Да, вярно, че телепатията ще ти отнеме мн време да я усвоиш, но пък е много, много полезна според мен :wink:
Аватар
BallFace
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 06 Апр 2008, 08:12

Мнениеот Macabre » 06 Юни 2008, 11:45

Едно е телепатия друго е контрол на ума...чрез телепатията можеш да проникнеш в съзнанието....друго е да можеш да го контролираш,много по сложнои объркано,и изизква много повече от колкото телепатията.
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот lilabel » 06 Юни 2008, 13:32

Ще кажа само че заклинанието е на арабски, което се чете върху вода.
Аватар
lilabel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 11 Мар 2008, 20:33

Мнениеот raflo » 06 Юни 2008, 13:57

aide чакаме
Аватар
raflo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 07 Май 2008, 13:34

Мнениеот ~Talyn~ » 06 Юни 2008, 14:25

lilabel написа:Ще кажа само че заклинанието е на арабски, което се чете върху вода.

Ех,това прословуто заклинание :) кажи го най-вече,че да мирясаме! или подскажи повечко(може като започнеш със заглавието :) :) :) )
Всичко е просто!
Аватар
~Talyn~
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 203
Регистриран на: 27 Яну 2008, 16:07
Местоположение: Казанлък

Мнениеот sin angel » 06 Юни 2008, 18:49

аз пък мисля че е по-добре да не казва заклинанието,защото не е хубаво да се играе с живота другите,щом някой е направил грешка да си носи последствията а не да кара другия да забравя
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот ludvig » 14 Юни 2008, 23:18

hi hi заклинанието дори и казано не струва пукната пара ако този които го казва не вложи енергия или няма магически способности трябва силата на мага да играе а не думите инак всеки щеше да отваря форума и да произнася заклинания и да променя дадена реалност тоест без подготовка може да произнасяш каквото си искаш ама трябва заряд все пак за да станеш спец в дадена област като например физик трябва време да кажем 5 години а не произнасяне на заклинание и все пак дори и да станеш физик колцина са тези които са направили открития като аинщаин маи не много за тва не се залъгваите и тук идва мнението на аванабел че дадена тактика трябва да бъде отработена във времето спрямо самия оператор тоест модела които деиства при мен може да не работи при друг за по свободните и разчупени магове хаос магията е добър избор тоест подбор чрез лично изпитване на техники медитации и магии които дават ефект спрямо самия индивид а не трябва да се дават като общ знаменател за вички
Аватар
ludvig
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 107
Регистриран на: 04 Май 2008, 12:56

Мнениеот raflo » 15 Юни 2008, 03:56

дали ще видим заклинанието :)
Аватар
raflo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 07 Май 2008, 13:34

Мнениеот degagement » 28 Юни 2008, 15:07

Пробвай да медитираш до изпадане в бета-вълни (много работа ще ти трябва, или опитай когато адски много ти се спи да медитираш продължително, но седнал, че ще заспиш ако легнеш). После просто се опитай да видиш/да си представиш мислите/съзнанието на този човек и с визуализирана гумичка (или друго - използвай фантазията си) да изтриеш събитието от съзнанието и спомените му.
Не искам да кажа, че ще е просто, а че със сигурност има начини. Намери онова, което ще работи при теб. Търси из нета, из книги.... където можеш и успееш.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00


Назад към За Начинаещи

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта