въпрос относно ХАОС

Всеки, който за първи път се сблъсква с Oкултното знание и Mагическите практики, да пише само в тази част на форума!

Модератор: Cath

Назад към За Начинаещи

Мнениеот brisko » 12 Окт 2014, 22:55

здравейте,

нов съм тук и се регистрирах за да получа отговор на мой въпрос :
дано не ме сметнете за луд или някой бесен наркоман!!!
след прочит на окултна литература , попаднах на книга за хаос магия , като автора изрично е написал още в самото начало че книгата НЕ трябва да се чете от хора които не са запознати с материята и че не носи никаква отговорност за това ако се случи нещо с някого.... Та, аз си я прочетох но попаднах на латински изречения и като един супер голям маг - реших да ги изговоря на глас и да повторя тези неща /не знам какво означават/ цели 3 пъти на глас , все пак да се просветя в материята.
След този експеримент легнах да спя и точно тогава се случи нещо много странно... аз се събудих /мислех си/ на място което въздуха/ атмосферата / беше червена , ръцете ми бяха покрити с метални плочки , като доспехи , в едната ръка държах нещо подобно на меч а в другата някакво оръжие , което не мога да опиша. Бях в центъра на супер жесток бой между две групи същества ... нямам идея , добри или лоши или нещо друго .. просто падаха глави и се лееше кръв в несвяст. Сънят ми беше изключително реален и адски много плашещ... Сутринта станах /алармата на телефона ме събуди/ а мой приятели като ме видяха и малко бяха изпаднали в шок ... бях пожълтял и лицето ми се беше променило /не много но някак си променено/ все едно смъртник е станал от ковчега... цели 3 дни почти нищо не ядох и ми беше адски зле ... след това се оправих и започнаха да ме заливат супер много въпроси ... какво мамицата му прочетох ... защо стана така ... това нормално ли е ... помислих си че нещо ми се е компрометирала логиката и психиката за кратък период от време ... но не , само това ме мъчи.
Това за което пиша , се случи преди 3-4 години в една нощ към 3:10 сутринта и спря към 6:30 сутринта.
Дали някой от вас който чете това, ще е в състояние да даде малко светлина по тази тема, понеже ме яде от както се получи и въпросите стоят на дневен ред.
Книгата която четох е : либер ммм /ин ордер оф хаос/ или нещо от този сорт ... за много напреднали ...
Аватар
brisko
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Окт 2014, 00:42

Мнениеот myurid » 17 Окт 2014, 20:59

нищо ти няма, много си се впечатлил и затова сисънувал реалистичен сън

чудо голямо

е, може и да е бил малко по-символичен, но кво толкова
понеже си се вживял, си се притеснил
ако не ти дремеше, щеше да си имаш апетит и цвят
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот eXPerience » 20 Окт 2014, 22:11

Въпросът ти звучи горе-долу така: "Четох учебник по химия, смесвах разни вещества и ги изпих. Стана ми много лошо. На рецептата пишеше киселина, лимонена или сярна - нещо от сорта."
Прочетеното на глас е изказано намерение. Може и нищо да е стане (ако намерението ти е слабо), но може и да стане. Щом сега си добре, значи нищо не е станало. В Liber MMM няма нищо страшно. Много хора са имали кошмари, които след това са ги карали да се чувстват отвратително (или пък обратното - хубави сънища, които да ги държат енергизирани с дни).
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот Sogodarius » 21 Окт 2014, 22:47

Не я знам тази книга, но по това, което описваш ми мяза да си призовал по същност Архангел Самаел и планетата Марс....
icon_flowerface icon_angel icon_angel
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06

Мнениеот hamster » 22 Окт 2014, 21:21

чел съм книгата нищо не си направил
а за архангели пък съвсем да не говорим спи си спокойно случайно е станало
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот DeadSting » 10 Ное 2014, 22:21

Филмирал си се :)
Мълчанието дава уроци...
Аватар
DeadSting
 
Мнения: 4
Регистриран на: 14 Сеп 2014, 20:40
Местоположение: София

Мнениеот nikoj » 12 Ное 2014, 22:46

Един инцидент не е повод да се откажеш.

А и да искаш, на дали ще стане :roll:

Това с Liber не е точно за начинаещи, но не е особено опасен:
http://www.otzvuk.com/Knigi/Download/Li ... aut%20.pdf

http://witchcraft.hit.bg/main.htm - този сайт не изглежда много добро но съдържа текста на Новия маг, препоръчително четиво за начинаещи;

Погледни тази, препоръчителна е:
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q= ... 9006,d.d2s

Не можах да намеря онлайн версия на Мистичната кабала, но това може би става, коментарите по това издание са поучителни за един хаотист:
https://sites.google.com/site/svetaokolonas/home/kabala

Това е вариант за развитие по западния път на окултизна, но повечето познати, които познавам, предпочитат источния път на Ошо - това е въпрос на избор.
Аватар
nikoj
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 147
Регистриран на: 07 Фев 2005, 08:45


Назад към За Начинаещи

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта