Какво значи да си на кръстопът

Форум за Напреднали и начинаещи, които биха желали да усъвършенстват своите знания в областта на Магията. Теория и практика на системите за развитие на Ума, Духа и Тялото. Техники за самоусъвършенстване.

Модератор: ultramarin

Мнениеот Mason » 21 Авг 2008, 17:44

Мислех да правя един ритуал само 10 пъти, но ми хареса и май ще го правя много пъти по 10.
А си бях казал да е само 10 пъти.

Мислех, че магьосничките са жени различни от останалите и се оказа, че верно са различни....А всъщност подсъзнателно мислех, че магьосничките ще ме впечатлят по-особено, а те се оказаха просто колеги....

Мислех, че политиката няма общо с магията, а се оказа, че хората са разделени така на групи, така че никой не може да им помогне.

Мислех, че като преминеш в подсъзнанието, визуализацията е много по-ярка и с повече подробности, и верно се оказа така.

Та каква ми е кръстопътната дилемата: какви ритуали да правя, докато съм в щатите. Дали пък мястото има значение ?!
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот sin angel » 21 Авг 2008, 19:30

можеш да правиш каквито ритуали си пожелаеш,не мисля че мястото оказва кой знае какво влияние,има някакво значение,но то не е толкова голяма,за това можеш да правиш каквито си пожелаеш магически начинания,без да се притесняваш за мястото :)
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот Abathor » 21 Авг 2008, 20:49

хмм зависи къде в щатите.има определени места където енергиите са много силни - една от причините да харесвам крайбрежието на щата мейн.
Егрегорите там са доста може да се вържеш към някой от тях.
Християнския(в америка) е голям пич и те пази и грижи за теб добре, пък и с негова помощ може да правиш някой неща...
Agnoscetis Dei, scio ipse
Аватар
Abathor
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Яну 2007, 18:42

Мнениеот paparosko » 21 Авг 2008, 21:17

Mason,

Разбрах, че много мислиш.

Затова бих ти предложил да помислиш върху това, дали не е по-добре да се доверяваш повече на интуицията си?

:)
Никога не казвай никога!
Аватар
paparosko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 156
Регистриран на: 21 Юли 2007, 14:57

Мнениеот Mason » 22 Авг 2008, 04:57

paparosko, това всеки ми го казва, че и даже послание насън получих :) приемиго вече не като мислене, а начин на изразяване :)
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот paparosko » 22 Авг 2008, 17:32

Аааа... Добре!

Приемам го.

:)
Никога не казвай никога!
Аватар
paparosko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 156
Регистриран на: 21 Юли 2007, 14:57

Мнениеот NEVIDIMIQ » 22 Авг 2008, 19:18

Имаше един който преди казваше "Ш'си праим кот си искам бе ееее" Викат му МС Фараона ;) ем .. аз пък казвам Праи си където искаш бе еее значение няма ;) не голямо де ;)
Изображение
Аватар
NEVIDIMIQ
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 23 Май 2007, 13:52

Мнениеот МагНаско » 23 Авг 2008, 23:05

Научи се да не мислиш или поне не то този начин нека главата ти да бъде празна , но когато нещо ти потрябва винаги да бъде там :wink:
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58


Назад към Самоусъвършенстване

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 8 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта