За Таро и сънищата

Тук задават въпросите си, начинаещите, които сега се запознавате с Таро и имат въпроси, на които искат да получат отговор.

Модератор: Cath

Мнениеот cvete80 » 25 Мар 2008, 22:26

Здравейте...
Отварям тази тема за Таро и сънищата...
Предполагам има много от занимаващите се с Таро, които са сънували по една или друга причина самите карти.
Нека всеки който е сънувал нещо свързано с Таро да сподели и разкаже своята история.
Аз вече отворих една такава тема, свързана с мой сън...и въпросът ми какво е посланито което ми носи този сън...
Сега, обаче идеята ми е да отворя тази тема, защото нещо ми подсказва, че да сънуваш Таро не винаги е послание, за нещо, което предстои да се случи на сънуващият, както в случая при мен.
Аз мисля, че има случаи в които когато сънуваш Таро то иска да ти каже нещо, което може би е на някакво по - висшо ниво и сънуващият не хваща точно смисълът.
Нека ако някой вече се е сблъсквал с нещо подобно да разкаже.
Защото Тарото не нещо, което се учи за един ден, една година или десет години, тези свещенни и мистични карти крият много тайни...
В тях определено се крие осъзнаването...израстването и още куп неща...
Аватар
cvete80
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 25
Регистриран на: 19 Фев 2008, 18:41

Назад към Таро за начинаещи. Въпроси и отговори.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта