Картите ми "Таро" не ме обичат май..

Тук задават въпросите си, начинаещите, които сега се запознавате с Таро и имат въпроси, на които искат да получат отговор.

Модератор: Cath

Мнениеот morsko_zaklinanie » 18 Юни 2008, 10:48

Здравейте на всички вас icon_flowerface

Днес открих сайта и съм много щастлива, че попаднах тук! Където сте толкова много знаещи и можещи хора.

От години ми е интересно да се занимавам с Невидимото :) Много книжки са ми минали през ръцете и много истории.. Но са си недостатъчни. Ясно ми е, че имам много работа над себе си.

Преди година с купих първите ми и единствени карти Таро..

Имам си други карти, съвсем обикновено тесте, но макар и такива са ми били винаги като приятелки.

С Тарото имам проблем и не знам защо се получава така. Зареждах ги, разучавах ги.. Гледала съм на тях и съм познавала. Но всеки път когато се занимавам с тях получавам главоболие и усещам силно напрежение в цялото ми тяло.

Не разбирам защо е толкова .. враждебно настроено към мен.. Една нощ ги сложих близо до мен докато спях. Опитвах се "сприятеля" по всякакъв начин.

Ефектът беше , че цялата нощ се въртях в леглото а към 3 и нещо се събудих разтреперана и под напрежение и имах чувството че някой е зад гърба ми в леглото и не ми мисли доброто.

От тогава не съм ги докоснала. Нито гледам с тях, нито нищо..

Опитвам се обаче да разбера защо се получава така.


Надявам се да не съм ви натоварила с нещо, което за вас може би е .. незначително.
Но за мен е важно и ме огорчава.

Весел ден на всички!
Аватар
morsko_zaklinanie
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 39
Регистриран на: 18 Юни 2008, 09:56

Мнениеот Nemezius » 18 Юни 2008, 13:39

1. Пречисти ги
2. Направи си Лично Таро, щом дадена колода просто не работи с теб, или се настрой така, че да няма тези странични ефекти- отвори си енергийните канали, тъй като това главоболие е нормално при изтощение.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот morsko_zaklinanie » 18 Юни 2008, 15:19

Благодаря ти за отговора , Nemezius icon_thanks

Даде ми добри идеи :)
Аватар
morsko_zaklinanie
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 39
Регистриран на: 18 Юни 2008, 09:56

Мнениеот МагНаско » 19 Юни 2008, 15:14

За да работи таро едно от основните правила е да опознаеш картиите ! Как стажа това - с медитация с всяка една карта по отделно , по този начин ще знаеш коя какво значи и какво ти говори това в книгите което се дава е относително. Желая ти успах и смени си колодата явно има някаква несъвместимост
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот Kotentseto » 19 Юни 2008, 17:42

Без да съм ти авторитет какъвто и да било... Аз бих ги подарила.
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот ultramarin » 19 Юни 2008, 20:34

аз също бих ги подарил... и бих си търсил други начини :) някои методи не вършат работа за всеки - има такива които мен лично ме натоварват ужасно и други които ми се отдават с лекота, но мои близки се чувстват зле от тях и обратното... карай спокойно - зарежи карите и намери друг инструмент ;) все пак те са само инструмент... Силата е в теб!
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот morsko_zaklinanie » 19 Юни 2008, 20:53

Толкова ви благодаря на всички за милото отношение icon_flowerface

В интерес на истината едва след като пуснах темата успях да намеря раздела за Таро и тук таме открих някои нещица, които да ми отговорят на въпроса.. И тъкмо си се ядосвах, че ви занимавам с дъвкана тема :)

Мисля да им дам последен шанс. И ако пак не ме заобичат, ще приложа Силата си на друго място.

Късмет за всичко ви желая!
Аватар
morsko_zaklinanie
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 39
Регистриран на: 18 Юни 2008, 09:56

Мнениеот degagement » 28 Юни 2008, 15:03

А защо просто не си купиш/направиш друга колода? Такава, която повече да те обича?
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00


Назад към Таро за начинаещи. Въпроси и отговори.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта