Неправилна експлоатация на картите Таро

Тук задават въпросите си, начинаещите, които сега се запознавате с Таро и имат въпроси, на които искат да получат отговор.

Модератор: Cath

Мнениеот ThunderGoddess » 19 Мар 2009, 13:43

Ау, лично аз смятам подобно отношение към картите за ужасно и не бих го направила. Струва ми се, че въпросното девойче иска да привлече така внимание и затова вади картите. Лично аз често нося картите със себе си на училище, но просто за да бъдат с мен, а не за да гледам на някого. Досмъртно не могат да ме накарат да си призная, че ги нося със себе си. Направих подобна грешка и никога повече няма да я допусна. Щом момичето, обаче го намира за нормално отношение, нека продължава ...
Memento mori
Аватар
ThunderGoddess
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 38
Регистриран на: 13 Ное 2008, 12:24
Местоположение: Олимп

Мнениеот Macabre » 19 Мар 2009, 16:38

И аз не давам на никой да ми пипа картите. Ако някой ги докосне се ужасявам. Просто когато имаш карти Таро трябва да си изградип връзка с тях. Като гледам на някой друг започвам да бъркам карите и спирам тогава когато ми каже този на когото гледам. Така се намесва неговия избор. Това е единствената намеса на този който гледам и е тази повратна точка в гаднието която определя за кого гледам. След това цепя картите на три и ги нареждам според вида гадание което ще правя. Така картите са ми разкривали много лични неща на човека когото гледам и съм се уверила че по този начин действа като гледаш на някой друг. Наисстина е много погрешно картите да се докосват от друг защото това разрушава твоята връзка с тях...естествено ако си ги осветил. И мисля че ако картите не са осветени няма да гледат правилно.
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот B-L-O-T » 19 Мар 2009, 17:29

Ако някой ти пипне картите е добре да направиш повторно осветяване .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Предишна

Назад към Таро за начинаещи. Въпроси и отговори.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта