Руни

Темата сама подсказва за себе си за какво ще иде реч. Силата на Руните, тайната на Один, това е което ще намерите в тази част на Форума.

Модератор: EliKarim

Мнениеот Wizard » 05 Юли 2004, 15:16

Заповядай те на страниците на нашата нова програма, с която можете да направите своите ежедневни гадания с Руни.

http://www.magicgatebg.com/runes/index.htm
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Гост » 10 Юли 2004, 21:40

освен посочениа тук начин за които ви поздравявам цела екип
посредсвом руните може да се разглегда един проблем в настоящето бъдещето и миналото
от 25 руни се изтеглят 3 като се подрегдат от дясно наляво(обарнати с изобразението на долу)след което се обръщат и се талкуват като първата се отнася за бъдещето средната за настоящето, а последната за миналото
руни всеки които се итересува може да си изработи сам
варху дървени камени или кокалени късчета, като спазва всички изискваниа за символите при този начин се вземат в предвит и обърнатите руни със своето значене
соред мен руните са по добри и от тарото стига да ги разбереш и да вникнеш в тяхното значение
Гост
 

Мнениеот desito » 13 Юли 2004, 08:56

здравейте!използвах вашите руни и невероятно-и на двата въпроса зададени лично от мен получих доста смислени отговори- отговарящи на естеството на въпроса-сякаш компютъра беше прочел мислите ми..............
Аватар
desito
 
Мнения: 3
Регистриран на: 27 Юни 2004, 20:58

Мнениеот Wizard » 13 Юли 2004, 09:42

-) Благодаря, все пак магьосник го прави този сайт. Надявам се скоро да Ви предложим и други приятни изненади.
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот neffy » 12 Авг 2004, 13:51

поздравления....определено много добре сте се справили. аз имам руни и наистина....зададох един и същ въпрос на моите и на тези руни и отговорът е ....един и същ :> cool!
Аватар
neffy
 
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Авг 2004, 12:47

Мнениеот EliKarim » 24 Окт 2004, 22:00

Страхотно! Поздравления!
Това с руните е изпипано....доволна съм от начина по-който ми отговориха :lol:
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Piper_Halliwell » 25 Окт 2004, 13:32

И на двата въпроса, които зададох, ми излизат някакви странни и двусмислени отговори.
On ne voit que son propre desir dans les yeux des autres. On voit sa peur comme la force des autres. Et on oublie de comprendre soi-meme avant de juger les autres.
Аватар
Piper_Halliwell
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Сеп 2004, 13:54
Местоположение: някъде...там...

Мнениеот Black cat » 18 Ное 2004, 16:35

И аз опитах от този метод на гадание! Много яко!
Black cat
 

Мнениеот Гост » 14 Яну 2005, 18:36

"Berkano Възраждане. Руна на богинята Фрея - съпруга на Один"... из "руните на один"... кой сътвори глупостта че Фрея е съпруга на Один...?!?!?!?!?
или Фрея и Фриг вече са една личност...
колкото до руната, тя се свързва с две неща- богинята на прераждането
Bjork i норската дума за бреза, която пак е символ на плодородието и женствеността...
Гост
 

Мнениеот AZA » 13 Фев 2005, 23:34

Anonymous написа:от 25 руни се изтеглят 3 като се подрегдат от дясно наляво(обарнати с изобразението на долу)

според мене руните трябва да се слагат така както си ги изтеглил ... а не да се обръщат с лицето надолу ... както има правилни , така има и обърнати руни , така , че ако ги подреждаш , дали ша са с лице нагоре или надолу ... кога ще се паднат обнърнатите ?! никога ?!
Anonymous написа:"Berkano Възраждане. Руна на богинята Фрея - съпруга на Один"... из "руните на один"... кой сътвори глупостта че Фрея е съпруга на Один...?!?!?!?!?
или Фрея и Фриг вече са една личност...
колкото до руната, тя се свързва с две неща- богинята на прераждането
Bjork i норската дума за бреза, която пак е символ на плодородието и женствеността...
а с тва съм съгласен ... www.geocities.com/druidicraven - този сайт не е мой и е в процес на разработка , но от това което има до тук е доста добър ...
Иначе за гадаенето с руни ... наистина е адски точно ( като изключим грешки като горната ) ... поздравления ;)
КраяТ Е СамО ЕднО НовО НачалО
Аватар
AZA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 258
Регистриран на: 10 Фев 2005, 00:40
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Wizard » 11 Мар 2005, 10:56

Вижте новото попълнение в MagicGate http://www.magicgatebg.com/vikings/index.htm Мисля, че там вече ги няма неточностите, относно Фрея и Фриг
;)
Последна промяна Wizard на 07 Фев 2006, 15:14, променена общо 1 път
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Arhimikus_NA » 11 Мар 2005, 14:27

Браво, браво, браво!!!! Отлично!!!! Много добре е направено. поздравления!!!! icon_eusa_clap
Аватар
Arhimikus_NA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 286
Регистриран на: 01 Яну 1970, 00:00

Мнениеот night_wish » 02 Юли 2005, 07:36

много готина идея!!!поздравления и от мен icon_eusa_clap
Всяка мечта е пътешествие надалеч
Аватар
night_wish
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Мар 2005, 11:31
Местоположение: Варна

Мнениеот Necromancer » 04 Фев 2006, 12:48

http://www.sunnyway.com/runes/

ето един сайт който смятам е перфектен. и се заемам да го преведа на български защото като разбираш нещата напълно те са ти от по-голяма полза.
Аватар
Necromancer
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 07 Яну 2006, 21:40
Местоположение: Deep in the shadows of your mind

Мнениеот Abruzzi » 15 Дек 2006, 10:12

Имам един въпрос-как изглежда руната "Один" и какво представлява.

Edit.17:48-Ади,бе,сладури.Кажете нещо за тази руна,че се опитвам да пиша разказ.
Opus Dei
Аватар
Abruzzi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 26
Регистриран на: 12 Май 2006, 16:26
Местоположение: Мафията не уточнява адреси

Мнениеот Abruzzi » 25 Дек 2006, 18:04

Благодара за нищо...но щом не знаете какво представлява руната на Один,ето какво намерих в една книжка тип брошура от 74-та година- това е т.нар. Празна Руна на безиход и безсилие,когато си "обграден" /образно казано/ и нищо не можеш да направиш за да се спасиш.Книгата е много интересна по принцип,пише това онова и за живота след свъртта.
Opus Dei
Аватар
Abruzzi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 26
Регистриран на: 12 Май 2006, 16:26
Местоположение: Мафията не уточнява адреси


Назад към Скандинавска магия - Руни

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта